POLECAMY

Produkt miesiąca: gumka do włosów Invisibobble

Czy rzeczywiście jest taka idealna?
Produkt miesiąca: gumka do włosów Invisibobble fot. FREE/kolaż Polki.pl
Włosowe maniaczki na pewno już o niej słyszały. Szczególnie te, które mają długie włosy - gumka, która ich nie wyrywa, nie szarpie i nie powoduje odkształceń? To przecież niemożliwe! Przeczytajcie naszą opinię na temat tej, już niemal kultowej, gumki do włosów.

Gumka do włosów Invisibobble - kilka słów wstępu

Oczywiście bardzo sceptycznie podeszłam do tego "wynalazku", ale jak wszelkie nowości, musiałam wypróbować. Gumka dla mnie ma same zalety, chociaż są momenty, w których muszę wrócić do tych tradycyjnych.

Gumka do włosów Invisibobble - zapewnienia producenta

Invisibobble rewolucyjna gumka do włosów, która nie ciągnie i nie wyrywa ich. Jest bardzo trwała i estetyczna dostępna w wielu kolorach, idealna do każdego rodzaju włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzięki czemu nie powoduje bólu tuż przy skórze głowy, co jest częste podczas używania tradycyjnych gumek. Projekt gumki powstał w oparciu o konstrukcję zwykłego przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Sprężynowa budowa gumki sprawia, że ciasno utrzymuje ona włosy, ale nie powoduje ściskania ich i nie tworzy widocznych śladów, tak jak to jest w przypadku tradycyjnych gumek do włosów. Dzięki tej właściwości gumki Invisibobble są delikatne dla struktury włosów i nie niszczą ich. Wykonane z delikatnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego, nie posiadają metalowych spojeń, które często bywają przyczyną wyrywania i ciągnięcia kosmyków podczas zdejmowania i noszenia tradycyjnych gumek do włosów. Dzięki tej łagodności, noszenie końskiego ogona przez cały dzień nie powoduje dyskomfortu dla skóry i bólu w okolicy skalpu.

Gumka do włosów Invisibobble - opinia

Bardzo lubię związywać moje długie włosy w wysoki koczek. I tu gumka sprawdza się idealnie - dobrze trzyma i nie ciągnie. Odkształca włosy zupełnie inaczej niż tradycyjna gumka - włosy bardzo szybko wracają do swojego pierwotnego wyglądu.  Ja wykorzystuję to często do stylizacji - spryskuję włosy solą morską i chodzą w  koczku. Po rozpuszczeniu włosy są ładnie "pogniecione". Niestety gumka nie sprawdzi się przy małej ilości włosów, będzie się z nich ześlizgiwać i zwyczajnie nie będzie trzymać. Nie sprawdza się również przy np. bieganiu czy fitnessie - szybko spada z włosów i właśnie wtedy sięgam po tradycyjną gumkę.

Gumka do włosów Invisibobble - cena

Opakowanie gumek (3 sztuki) kosztuje 14,99 zł, czyli bardzo przyjemnie, zwłaszcza, że gumki są naprawdę nie do zdarcia, naprawdę nie da się ich zniszczyć.

Więcej naszych testów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
nie polecam, plącze włosy i sama się szybko zsuwa.... kilka razy włosy mi się pookręcały i bez pomocy nie mogłaj jej zdjąć- bubel wyrzuciłam!
/2 lata temu
A dla mnie jest bardzo wygodna, dobrze trzyma włosy i tak ich nie odkształca. Kupuje te oryginalne gumki na kosmetyki-reflect.pl, bo tam mają dobre ceny i wybór duży. Ja jestem fanką tych gumek, mniej mi też "ciągnie" włosy niż przy takich tradycyjnych.
/2 lata temu
w moim przypadku się nie sprawdziła- faktycznie ześlizguje sie z włosów, a poza tym włosy sie wplątują i trudno ją wtedy zdjąć.
POKAŻ KOMENTARZE (1)