Fryzury piłkarzy Euro 2012

Który ze sportowców mógłby znaleźć się na pierwszych miejscach rankingu na najbardziej atrakcyjnego piłkarza ?

Czy w życiu można mieć wszystko, czy należy cieszyć się z drobnych i większych sukcesów, które otrzymujemy od losu? Okazuje się, że nie wszyscy muszą rozważać takie dylematy. Reprezentanci wielu drużyn europejskich w piłkę nożną w Euro 2012 mogą pochwalić się nie tylko wyjątkowymi umiejętnościami w grze, świetnymi zarobkami, światowym życiem, sławą, ale także nienagannym wyglądem. Wysportowani, przystojni piłkarze zapierają dech w piersiach tysięcy fanek w każdym wieku, nastolatek czy nawet dojrzałych pań, które mają szansę podziwiać swoich ulubieńców tylko do finałowego meczu w Kijowie w 1 lica 2012.

Sportowcy wiedzą jak podkreślić atuty swojego wyglądu i nie boją się eksperymentów w tej dziedzinie. Z uwagą można przyjrzeć się najbardziej udanym stylizacjom fryzur, które wydaje się, że nie tylko stanowią odrębne dzieło sztuki fryzjerskiej, ale też tworzą doskonałą całość kompozycyjną z całą sylwetką oraz idealnie komponują się z rysami twarzy. Który ze sportowców mógłby znaleźć się na pierwszych miejscach rankingu na najbardziej atrakcyjnego piłkarza ?

Cristiano Ronaldo

 

Jak czeszą się najbardziej atrakcyjni piłkarze Euro 2012 ?

fot. ronaldo7.net

Cristiano Ronaldo nie trzeba przedstawiać, to wyjątkowy piłkarz reprezentacji Portugalii, którego atuty można by długo wymieniać. Do poważnych dwóch trzeba zaliczyć: świetną grę piłkę nożną oraz doskonały wygląd. Stylizacje włosów piłkarza budzą wiele emocji oraz są szeroko komentowane przez fanki, dla których wygląd piłkarza jest powodem do niekończących się rozmów. Dlaczego budzi takie emocje? Jednym z powodów jest upodobanie to zmiany stylizacji włosów. Na co dzień swoje ciemne włosy zaczesuje za uszy oraz tworzy zgrabnego irokeza na czubku głowy. Takie uczesanie wymaga żelu do układania włosów, który umożliwi trwałą och stylizację. Czasami charakterystyczne postawiony włos wyróżnia się kolorem, ponieważ końcówki są rozjaśnione. Daje to ciekawy efekt oraz sprawia, że trudno przejść obok piłkarza bez zachwytu. Ronaldo niedawno zamienił żel, którym stylizował włosy na ,,mokro ‘’ na charakterystycznego mini irokeza na czubku głowy. Na dowolne stylizacje może pozwolić sobie tylko portugalski piłkarz, którego twarz o klasycznych rysach pozwala na wszelkie eksperymenty z włosami. W tym przypadku talent sportowy idealnie współgra z atrakcyjnym wyglądem.

Krótkie i elegancje włosy Ikera Casillasa

Jak czeszą się najbardziej atrakcyjni piłkarze Euro 2012 ?

fot. kryha101.wrzuta.pl

Do wyjątkowo przystojnych piłkarzy należy kapitan reprezentacji hiszpańskiej- bramkarz Iker Casillas , który lubi naturalny wygląd oraz krótko obcięte włosy. Są cieniowane za uszami, tak aby ich krótka stylizacja stworzyła możliwości ułożenia dłuższej grzywki zaczesanej do góry. To jedyna ozdoba w uczesaniu sportowca, jednak daje efekt oryginalności oraz tworzy się dzięki temu zabiegowi prawdziwie eleganckiego mężczyznę.

Artystyczny nieład Hummelsa

Jak czeszą się najbardziej atrakcyjni piłkarze Euro 2012 ?

fot. kobieta.dlastudenta.pl

Do niewątpliwie najprzystojniejszych piłkarzy Euro 2012 należy niemiecki obrońca Mats Hummels. Ciemna oprawa oczu i lekki zarost świetnie współgrają z włosami niedbale zaczesanymi na głowie. Myliłby się jednak ten, kto posądziłby piłkarza o przypadkowość w uczesaniu. Wręcz przeciwnie, taki nieład jest świadomie zaplanowany, a włosy zaczesane za uszy specjalnie mają dłuższe pasma, tak aby delikatnie opadały na karku. Włosy mają dłuższą grzywkę zaczesaną do góry i odsłaniają czoło, przy czym widać, że poszczególne kosmyki są utrwalone żelem. Dzięki kosmetykowi uzyskuje on efekt mokrych włosów, tak lubiany przez piłkarzy. Ciemne włosy pasują do śniadej karnacji oraz nadają piłkarzowi egzotyczny akcent.

Długie i proste Milana Barosa

Jak czeszą się najbardziej atrakcyjni piłkarze Euro 2012 ?

fot. kobieta.dlastudenta.pl

Długie i proste włosy nie zawsze zdobią, wręcz przeciwnie czasami wydają się u mężczyzny przejawem zniewieścienia. Tak niewątpliwie nie jest w przypadku Milana Baroša, który jest napastnikiem czeskiej drużyny. Jego proste włosy opadają luźno i sięgają za uszy. Zachowana jest identyczna długość włosów, wydaje się, że piłkarz je celowe prostuje, aby zachowały swoją symetrię. Wygląda w swojej fryzurze bardzo męsko i oryginalnie.

Ciekawa fryzura kapitana polskiej reprezentacji

Jak czeszą się najbardziej atrakcyjni piłkarze Euro 2012 ?

fot.se.pl

Krótkie i ciekawie wystylizowane włosy kapitana polskiej reprezentacji Kuby Błaszczykowskiego budzą wiele emocji. Polski piłkarz ma wierne grono fanek, które uwielbiają jego rozjaśnionego na głowie zgrabnego irokeza, czyli postawione blond pasmo włosów. Takie stylizacje dodaję oryginalności i stawiają polskiego sportowca w gronie najciekawszych fryzur w Euro 2012.

Materiał przygotowany przez Klinikę Handsome Men

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
włosy Kuby Błaszczykowskiego prezentują sie jak dla mnie najlepiej :)