POLECAMY

Fryzury na lato - daj się ponieść wyobraźni

Lato to czas, kiedy można zaszaleć i zdecydować się na fryzurę, o której zawsze marzyłyśmy. Warto stworzyć na głowie coś niebanalnego, co będzie przyciągało uwagę innych a jednocześnie będzie do nas pasowało. Poznaj nasze trzy propozycje fryzur na lato. Może cię zainspirują!

Wszystkie fot. HairXtend

Delikatne fale na lato

Fale to idealna fryzura dla kobiet, które lubią czuć się kobieco i seksownie. Sekret perfekcyjnej fryzury polega na nadaniu dużej objętości włosom. Kobietom, które nie mogą się poszczycić burzą włosów z pomocą przychodzą dopinki, dzięki którym samodzielnie przedłużymy i zagęścimy włosy w zaledwie kilka minut. Jak wykonać takie luźne i zadziorne fale? Najprostszym sposobem będzie pofalowanie włosów prostownicą. Umyj i wysusz włosy. Wepnij dopinki. Włosy podziel na kilka sekcji, podnieś do góry i podepnij spinkami. Wybierz jedno pasmo, zaczynając od dołu. Rozpocznij prostowanie pierwszego pasma, gdy będziesz w połowie owiń prostownicę w około pasma i skręcaj je w kierunku nasady włosa. Aby uzyskać skręt na pełnej długości zawijaj każde pasmo kilkukrotnie. Jeśli marzysz o delikatnym podkręceniu tylko końcówek, zawiń pasmo wokół prostownicy tylko jeden raz. Na koniec roztrzep fale palcami zwilżonymi pianką.

Kucyk na długich włosach

Kucyki uwielbiamy wszyscy, nosimy je na co dzień, do pracy, czy na imprezę. Jest to niezwykle prosta i efektowna fryzura, która sprawdzi się w szczególności podczas upalnych dni. W tym sezonie niezwykłą popularnością cieszą się kucyki z zaczesaną grzywką do góry. Górną część włosów podziel na odpowiednie sekcje, delikatnie natapiruj, zaczesz do tyłu i zbierz w kucyk. Jeśli jesteś posiadaczką grzywki zaczesz ją do góry i podepnij wsuwkami. Na koniec spryskaj włosy lakierem.

Afro dla kobiet z charakterem

Fryzura afro inspirowana jamajskimi klimatami to marzenie niejednej z nas. Dzisiaj może się spełnić. Będziesz potrzebować grzebienia z metalowym szpikulcem oraz prostownicy. Umyj dokładnie włosy, wysusz. Podziel na sekcje. Wybierz cienką warstwę, nawiń na grzebień, a następnie zgrzej prostownicą. Postępuj tak z każdym pasmem. Przed przystąpieniem do zabiegu nie zapomnij spryskać włosy płynem do stylizacji na ciepło. Na koniec rozczesz włosy palcami i utrwal lakierem.

Każda z fryzur zrobi ogromne wrażenie, pod warunkiem, że będziesz mieć odpowiednią długość i gęstość włosów. Dzięki dopinkom samodzielnie przedłużysz sobie w włosy w przysłowiowe „5 minut”, bez pomocy fryzjera – mówi Barbara Sikora, expert w przedłużaniu włosów firmy HairXtend.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)