POLECAMY

3 propozycje fryzur na co dzień

Rok Chic, Hippi Glam oraz Pearlescent Girls to trzy główne trendy, dzięki którym kobiety mogą podkreślić swoją osobowość. Zobacz propozycje fryzur na co dzień stworzone przez zespół Schwarzkopf Professional!
3 propozycje fryzur na co dzień fot. Materiały prasowe Milek Design

W ramach kolekcji Essential Looks – Modern Look powstały trzy trendy – Rok Chic, Hippi Glam oraz  Pearlescent Girls. Czy zwykłe kobiety będą dobrze wyglądać i czuć się w tak nowoczesnych stylizacjach? Styliści Milek Design udowodnili, że tak!

Propozycja dla odważnych - Pearlescent Girls


Fot. Materiały prasowe

Pierwszy z trendów kolekcji Modern Style - Pearlescent Girls jest bezpośrednio inspirowany stylem ulicy. Indywidualność, pozorna niedbałość o detale oraz kontrowersyjne połączenia sprawiają, że jest to propozycja dla odważnych, odrobinę zbuntowanych, ale zawsze stylowych kobiet.

- Pearlescent Girls łączy delikatne i odważne elementy – główną rolę odgrywają tu perłowe tony i odcienie, które zestawiono z precyzyjnym cięciem z wieloma wewnętrznymi liniami w warstwie spodniej. Takie strzyżenie pozwala na tworzenie niezliczonej ilości stylizacji – od idealnie gładkich po zmierzwione – mówi Kasia Poniatowska-Miłek z Milek Design.

Fryzurę wykonała: Gabriela Zalewska, Milek Design

Odważna stylizacja z nutą romantyzmu - Hippi Glam


Fot. Materiały prasowe

Niezobowiązujące, festiwalowe stylizacje oraz uczucie absolutnej wolności zainspirowało  zespół Schwarzkopf Professional do stworzenia trendu - Hippi Glam. Spodoba się wszystkim kobietom, które cenią niezależność i nie boją się tego pokazać!

- Włosy w stylu Hippi Glam sprawiają wrażenie jakby muśniętych słońcem - uzyskanie takiego efektu jest możliwe dzięki nowej technice koloryzacji Kiss Colour. Dopełnieniem całej fryzury jest odpowiednia stylizacja – wyjaśnia Poniatowska-Miłek.

Fryzurę wykonał: Tomasz Piętoń, Milek Design

Codzienna fryzura dla buntowniczek - Rok Chik


Fot. Materiały prasowe

Prowokująca, odważna i bogato zdobiona! Taka jest stylizacja Rok Chik stworzona z myślą o kobietach, które chcą pokazać swoją rockową, buntowniczą stronę, a jednocześnie podkreślić swoją kobiecość.

- Odcienie czerwieni i miedzi połączono z krótką fryzurą wykończoną na wysoki połysk – tak w skrócie można scharakteryzować trend Rok Chik – mówi Kasia Poniatowska-Miłek.

Główną rolę gra tu kolor, który nie tylko zachwyca swoją intensywnością, ale również blaskiem. Równie ważne jest odpowiednie strzyżenie. Włosy są krótkie, ale ich długość nie jest ograniczeniem w tworzeniu super kobiecej, błyszczącej stylizacji.

Fryzurę wykonał: Grzegorz Kałucki, Milek Design
Zdjęcia: Gosia Kowalska Photography
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)