Fryzury męskie na Złotych Globach

Męskie trendy z czerwonego dywanu okazały się być mile zaskakujące. Mimo iż moda męska przechodzi powolne transformacje, to tego roku zapanował styl gentlemana lat 60-tych i 70-tych. Do tego doszła moda na zarost - wielu aktorów postanowiło go nosić.

Męskie trendy z czerwonego dywanu okazały się być mile zaskakujące. Mimo iż moda męska przechodzi powolne transformacje, to tego roku zapanował styl gentlemana lat 60-tych i 70-tych. Do tego doszła moda na zarost - wielu aktorów postanowiło go nosić.

Tego roku na gali Złotych Globów pojawiło się mnóstwo ciekawych kreacji i drobnych metamorfoz. Płeć piękna czarowała, ale i panowie spisali się na medal - ich stylizacje były bardzo przemyślane. Co ciekawe męska cześć gwiazd nie miała wpadek na taką skalę jak aktorki. Oto jak zaprezentowali się nasi ulubieńcy...

Długie

Johny Depp, Adrien Brody

Johny Depp - aktor, który swoją charyzmą i urokiem rozkochuje miliony kobiet na świcie, wciąż podtrzymuje swój styl niepokornego buntownika. Trzeba przyznać, że właśnie taki look mu pasuje. Dłuższe włosy z przedziałkiem na środku nosił również Robert De Niro. Adrien natomiast postawiał na zaczesane do boku niesforne kosmyki. Zwróćmy uwagę również na zarost aktorów, postawili na hiszpańskie inspiracje. Bródka w szpic oraz wąsy pojawiały się na wybiegach mody i w magazynach, co ciekawego nie tylko męskich.

Zobacz również - Knightley po męsku

Do Tyłu

Steve Martin, Chris Noth

Oboje aktorów postawiało na klasykę. Włosy zaczesane do tyłu dodawały im szyku i ujmowały lat. Istotnym wyborem jaki dokonali była również gładka, ogolona twarz. Eleganckie smokingi, jakie mieli na sobie zostały uwieńczone muszkami - całość jest godnym przykładem do naśladowania. Ciekawostką jest fakt, iż ten rodzaj uczesania propaguje w swoich projektach Mistrz - Karl Lagerfeld.

Zobacz również - Mężczyzna z nutą elegancji

Po męsku

Jake Gyllenhaal, Ryan Gosling

Na spory zarost postawiły gwiazdy filmów " Bracia" oraz "Przygody młodego Herkulesa ". W związku z rolami jakie im przypadły utrzymują stylizację prawdziwego macho. Ale my zdecydowanie wolimy Jake'a z mniejszym zarostem.

 Zobacz również - Bracia

Szpakowaty brunet

Rob Lowe, Hugh Laurie

Srebrzysty zarost pasuje im doskonale, podkreśla niebieskie oczy i dodaje seksapilu. Odciąga uwagę on niesfornie ułożonych włosów i przywodzi skojarzenia z Georgem Cloneyem. Gwiazda serialu "Doktor House" dzięki temu zabiegowi zarysowuje linię szczęki, która jest niestety w zaniku. Zachwyciły nas okulary Roba - szerokie oprawki odciągają uwagę od wysokiego czoła aktora.

 Zobacz również - Karnawałowa kolekcja

Minimalizm

Jason Segel, Zac Efron

Przykład, że krótkie włosy również mogą prezentować się bardzo elegancko. Prostota popłaca, oboje aktorów postawiło na dobrze dopasowane garnitury i wąskie krawaty. Jak widać, ani Jason ani Zac, nie skorzystali z krążącego trendu w Hollywood na drobny zarost. Słuszny wybór, gdyż ich uroda znacznie lepiej się prezentuje bez nich.

Zobacz Również - Nowa kolekcja H&M

Nastroszone

, Robert Pattinson

Na bujną fryzurę postawiła między innymi gwiazda "Zmierzchu". Taka długość oferuje szeroki zakres możliwości uczesania. Ze względu na drobna budowę ciała obu aktorów - wybór nastroszonych włosów był dla nich korzystny. Dzięki temu prostemu zabiegowi oboje wygladają na masywniejszych niż w rzeczywistości.

 Zobacz również - Trendy męskie z kampanii

Tradycja

Mark Wahlberg,
Niektórzy aktorzy postanowili jednak pozostać przy swoich sprawdzonych fryzurach. Mark postawił na zwykłego jeżyka co akurat jest dobrym, choć mało oryginalnym posunięciem.

Bruce Willis, Robert De Niro

Wraz z wiekiem włosów ubywa, więc Bruce słusznie nosi się na gładko. Zjawiskiem okazał się być Robert De Niro, który na potrzeby nowej roli zapuścił włosy. Przemian okazała się bardzo korzystna i szeroko skomentowana wśród wizażystów. Jedyne o co pokusiły się media, to sugestie by zapuścił również brodę. My uważamy,jednak że wyglądałby wówczas jak Spielberg.

Zobacz również - Szyk w modzie męskiej

Który aktor według was wyglądał najlepiej ?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/8 lat temu
oboje aktorow? przeciez to 2 facetow:)
/8 lat temu
doktor House ;)
/8 lat temu
jonny deep i robert pattinson ;)
POKAŻ KOMENTARZE (1)