POLECAMY

Fryzury gwiazd - Magda Mołek

Magda Mołek jest jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek. Ilekroć pojawi się publicznie wywołuje poruszenie swą elegancją i klasą. Miliony Polek zasiada co drugi weekend przed telewizorem, by podpatrzeć jaki strój i uczesanie prezentuje.

Magda Mołek jest jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek. Ilekroć pojawi się publicznie wywołuje poruszenie swą elegancją i klasą. Miliony Polek zasiada co drugi weekend przed telewizorem, by podpatrzeć jaki strój i uczesanie właśnie prezentuje.

Ceni klasykę i zawsze wyprzedza najnowsze trendy. Lubi sportową elegancję, stonowane kolory.  Na wielkich galach zawsze wygląda olśniewająco.

Włosy zawsze w odcieniu blond. Trzeba jednak przyznać, że w tym kolorze wygląda niezwykle subtelnie, delikatnie, kobieco. Od lat nosi krótkie włosy, w rożnych wydaniach. Dziennikarka może pochwalić się znajomością najnowszych trendów fryzur.

Zobaczcie, jakie uczesania nosiła Magda Mołek. Może któreś was zainspiruje?

Na wielkich uroczystościach Magda Mołek wygląda zawsze olśniewająco. Piękne kreacje, idealnie dobrane dodatki, świetne uczesania i powalające makijaże. Nic dziwnego, że tak często prowadzi wielkie gale.

Które fryzury podobają się wam najbardziej?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/8 lat temu
a ja jej nie lubię, sądzę że jest bardzo wyniosła, uważa się za wielką gwiazdę, a jest tylko zwykła prezenterką
/8 lat temu
Ale jaką ładną . Zazdrośnica!!!!!
/7 lat temu
fryzury magdy molek
/8 lat temu
Gwiazda? A cóż ona takiego stworzyła, czy osiągnęła, by tak ją nazywać? Etat w telewizji czyni gwiazdą?
POKAŻ KOMENTARZE (9)