Fryzury gwiazd

Warkocze, koczki, upięcia, fale i pasemka – jednym słowem dla każdego coś miłego - tym razem w wydaniu prosto z czerwonych dywanów…

Warkocze, koczki, upięcia, fale i pasemka – jednym słowem dla każdego coś miłego - tym razem w wydaniu prosto z czerwonych dywanów…

Jennifer Morrison, znana z roli w serialu „Dr House” pojawiła się premierze nowych „Muppetów” w modnym warkoczu zaplecionym dokoła głowy. Chaotyczny, jak tego wymagają najnowsze trendy, poprzeplatany kosmykami w różnych tonach tym razem jednak nie wydał nam się najlepszym wyborem. Szeroka twarz Jennifer i cienki splot uczyniły fryzurę mało atrakcyjną.

Nie zawiodła nas Dita von Teese ze swoim gustownym uczesaniem w stylu retro. Królowa burleski tym razem spięła wszystkie włosy z tyłu, z bardzo asymetrycznym przedziałkiem, zaś front ozdobiła zakręconą bułeczką przykrywającą ucho i część brwi. Uczesanie bardzo pasujące do stylu Dity, ale też będące świetną inspiracją na sezon świąteczno-karnawałowy.

Na tytuł fryzury miesiąca zdecydowanie zasłużyła Gwen Stefani, która pokazała się w wysokim koczkiem na głowie, przypominającym słynne uczesanie ”na cebulę”. Luźny, chaotyczny, ale ciekawie skręcony koczek w kolorze złotego blondu znakomicie odmłodził artystkę, zaś rockowego szlifu dodały mu wypuszczone luźno pasma nad uszami.

Zachwycająca jak zwykle była Taylor Swift, która swoje długie, pszeniczne włosy ułożyła w bajkowe prawie fale poczynając od nasady, a następnie spięła je w elegancki kucyk na karku. Nie da się ukryć, że piękne, pełne zdrowego blasku włosy niezwykle korzystają na takim filuternym podkręceniu, a fala nad czołem jest wręcz szałowa!

Naomi Campbell postanowiła iść za głosem trendów i nie tylko zafundowała sobie modna postrzępioną grzywkę, która pięknie przykryła jej wysokie czoło, ale też ożywiła nadwątlone ostatnio ciemne włosy miedzianymi i niebieskimi pasemkami. Bardzo udany plan ratunkowy dla zniszczonych zabiegami fryzjerskimi włosów!

Fot. PR Photos

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Będę miała co naśladować,zawsze mnie czymś zainspirujecie;jesteście świetni :))