Fryzury dziewczyn piłkarzy polskiej reprezentacji

Jakie fryzury noszą dziewczyny piłkarzy polskiej reprezentacji? Wybierają naturalność czy perfekcyjną lub przesadzoną stylizację włosów? Mówi się, że polscy piłkarze wolą blondynki. Chyba niekoniecznie, ale długie blond piękności często widujemy u ich boku. Chcesz olśnić, któregoś z piłkarzy? Zrób sobie fryzurę w stylu Tatjany Batinić, Ewy Piszczek i Bogny Dybul.
/ 27.06.2012 14:36

Na ustach wszystkich Polaków są rozgrywki sportowe związane z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. Emocje budzą nie tylko dokonania polskiej drużyny, ale uwagę zwracają też żony i partnerki piłkarzy z reprezentacji polskiej. Polacy z uwagą obserwują jak prezentują się towarzyszki najbardziej pożądanych obecnie sportowców. Analizując każdy element wyglądu trudno nie przywiązywać wagi do uczesania. Stanowi ono największą ozdobę, a sztuka polega na tym, aby wyglądały naturalnie. Większość pokazujących się z piłkarzami pań, ma blond włosy, czy sportowcy najbardziej lubią blondynki?

Zobacz też: Fryzury długie (długie włosy)

Blond loki Tatjany Batinić

Dziewczyną Sebastian Boenischa jest Tatjana Batinić Miss Austrii z 2006 roku. Ukochana polskiego obrońcy reprezentacji Polski w piłce nożnej od dawna przyciągała wzrok nie tylko kolegów z drużyny, ale też dziennikarzy. Na szczególną uwagę zasługują piękne, długie blond włosy, które Tatjana czesze stawiając na naturalność. Co przyciąga uwagę w stylizacji jej fryzury? Przede wszystkim subtelnie rozjaśnione włosy, dzięki jasnym pasemkom. Rozjaśniają twarz oraz ożywiają uczesanie. Delikatne, prawie niewidoczne pasemka blond doskonale harmonizują z niebieskimi oczami. Dzięki zakręconym na grubych wałkach końcówkom włosy w postaci atrakcyjnych zakręconych pukli swobodnie opadają na ramiona. Aby pokazać ich urok dziewczyna polskiego obrońcy subtelnie je ułożyła, tak aby zdobiły twarz i gęsto ją okalały. Włosy są zadbane, lśniące widać, aby taki efekt uzyskać trzeba je nawilżać odżywką o takim działaniu, dzięki temu końcówki nie będą się rozdwajać, a włosy elektryzować.

Fryzura w stylu Tatjany Batinić /fot. Tiffany Dunn

Loki w stylu Tatjany Batinić /fot. Tiffany Dunn

Zobacz też: Fryzury półdługie (średnie włosy)

Długie włosy zawsze modne

Piękne dziewczyny piłkarzy  zachwycają atutami swojej urody, do jej niewątpliwych elementów należą nie tylko regularne rysy twarzy, ale też zadbane włosy. Takimi może pochwalić się dziewczyna z jaką pokazuje się Łukasz Piszczek. Jej olbrzymią ozdobę stanowią długie, ciemne włosy, które wyróżniają się połyskiem. Taki efekt można uzyskać stosując preparaty pielęgnacyjne używane do stylizacji włosów. Miedzy innymi wosk do stylizacji, który ułatwia układania oraz nadaje włosom połysk. Pani Ewa w stylizacji swojej fryzury nie zapomniała o zgrabnym delikatnym, asymetrycznym przedziałku, który ułożyła to po jednej stronie na głowie. Rozdziela ona pasmo włosów, które następnie zostało zsunięte za uszy, w ten sposób usunęła nadmiar kosmyków oraz odsłoniła twarz. Ta asymetria wgląda ciekawy, ponieważ jest jedynym zabiegiem zdobiącym fryzurę. Pozostałe pasma włosów układają się naturalnie wokół twarzy, odsłaniając czoło. Proste włosy, wyprostowane za pomocą prostownicy opadają na ramiona i plecy. Taka naturalność w stylizacji to połączenie pięknego uczesania i doskonałego efektu wizualnego, ponieważ dziewczyna Łukasza błyszczy w jego ramionach.

Fryzura w stylu Ewy Piszczek /fot. Matrix

Przedziałek w stylu Ewy Piszczek /fot. Matrix

Zobacz też: Fryzury typu bob

Bogna Dybul  dziewczyna Artura Sobiecha

Bogna Dybul - dziewczyna Artura Sobiecha napastnika reprezentacji - stawia też na naturalność. Faktu, że jest naturalną blondynką nikt nie podważy. Jej długie włosy są rozjaśnione delikatnymi pasemkami, które sprawiają wrażenie, jakby ich koloryzacja nastąpiła w naturalny sposób od promieni  słonecznych. W rzeczywistości to sprawna ręka stylistki wykonała takie pasemka, aby włosy nabrały blasku. Dziewczyna Artura lubi luźno opadające włosy potrzymać za pomocą okularów, które zakłada na czubku głowy. Aby długie włosy dobrze układały się należy je nawilżać za pomocą odżywki nawilżającej, wtedy nie będą się elektryzowały i zachowają naturalną puszystość. Włosy zaczesane do tyłu odkrywają czoło oraz luźno opadają na plecy oraz ramiona. Jasne włosy rozświetlają twarz oraz dodają uroku całej sylwetce.

Pasemka w stylu Bogny Dybul /fot. Adrian Barclay

Pasemka w stylu Bogdy Dybul / fot. Adrian Barclay

Zobacz też: Fryzury na wesele

 Materiał przygotowany przez Klinikę Handsome Men

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)