POLECAMY

Pomysł na fryzurę-prosta grzywka

Równo cięta grzywka i mocny połysk oto nasz pomysł na jesienną fryzurę. Przekonaj się sama!
Pomysł na fryzurę-prosta grzywka fot. FREE
Chciałabyś coś zmienić w swoje fryzurze, nadać jej trochę drapieżności ale nie wiesz jak to zrobić? Pomyśl o prostej grzywce. Zwłaszcza przed wieczorną imprezą. Dlatego przed większym wyjściem starannie ją ułóż. Zdradzimy Ci jak to zrobić.

Dobrą inwestycją będą kosmetyki nawilżające i wygładzające, a jeśli twoje pasma lekko falują to także w prostownicę (zanim jej użyjesz, ochroń włosy przed wysoką temperaturą). Potem spryskaj grzywkę preparatem nabłyszczającym i... gotowe. Na koniec dobra wiadomość: perfekcyjna grzywka to bardzo wygodna opcja! Resztę włosów możesz zostawić w (lekkim) nieładzie. Taki kontrast jest na czasie!

Jeśli masz gęstą grzywkę i długie rozpuszczone włosy całość może wyglądać trochę ciężko. Dlatego wzorem gwiazd Hollywood koniecznie załóż duże, wyraziste kolczyki. Dodadzą stylizacji lekkości!

Tylko na chwilę?Chcesz sprawdzić, czy grzywka jest dla ciebie? Dopnij sztuczną! Najlepiej wygląda w połączeniu z wysokim kokiem. Taką grzywkę możesz zamówisz w salonie Jagi Hupało.
Na podstawie artykułu z Party
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)