Fryzura pełna objętości

Pokazujemy, jak krok po kroku wyczarować fryzurę pełną objętości. To łatwiejsze, niż myślisz.

/ 14.11.2009 12:20 POWRÓT DO ARTYKUŁU


Krok trzeci: Do pozostałych włosów użyj nieco mniejszych wałków, dzięki temu uzyskasz równowagę pomiędzy lokami. Gdy już nawiniesz wszystkie włosy na wałki, ponownie spryskaj je lakierem. Wysusz używając opcji zimnego nadmuchu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/08.05.2010 18:16
ja próbowałam na wałki ze spinkami, ale włosy mi się w nie wplątywały, więc przerzuciłam się na... rolki po papierze toaletowym z wsuwkami. Nic się nie zachacza, włosy są gładkie a potrzeba matką wynalazków :)
/07.05.2010 12:12
Jeśli nie masz takich wałków na zatrzaski możesz użyć wsuwek ;P
/02.02.2010 11:50
przy grubych, cięzkich włosach niestety triki z wałkami i lakierem niewiele pomagają ;/ robiłam juz wszystko żeby unieść włosy od nasady - tapirowałam, pryskałam lakierem, modelowałam na grubej szczotce, nakręcałam na wałki...zawsze opadały. Jedynie dobre efekty byly po Rytuale Kerastase zwiększającym objętość wlosow. Zrobiłam jednorazowy zabieg w Instytucie Kerastase La Belle, koszt dosyć spory (120zł) ale efekty utrzymały się do 3 tygodni. Miałam z glowy codzienne modelowanie włosów, wystarczyło wysuszyć i w trakcie suszenia podnosic włosy od skóry palcami, efekt byl piorunujący. Bardzo dobra pielęgnacja, polecam wszystkim które borykają się z tym problemem :)
POKAŻ KOMENTARZE (6)