Fryzury dla blondynek i rudych

Najciekawsze stylizacje z ostatnich pokazów mody


• Zacznij od pianki Wellaflex Loki i Fale. „Wgnieć” kosmetyk w osuszone ręcznikiem włosy i jednocześnie susz je suszarką. Reguluj intensywność strumienia powietrza suszarki, aby uzyskać efekt „artystycznych” zagnieceń.
• Następnie delikatnie natapiruj włosy u nasady głowy i zbierz w luźny kucyk.
• Zwiń kucyk w niedbały kok z wystającymi kosmykami.
• Na zakończenie, przy użyciu rozprowadzonego na dłoniach lakieru, zmierzw włosy u nasady głowy.
• Całość spryskaj spray’em, który zapewni długotrwałe i jednocześnie elastyczne utrwalenie fryzury oraz sprawi, że będzie ona wyglądać niezwykle naturalnie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/27.01.2014 14:29
przystanodnowakropkapl
/27.01.2014 14:28
Oddajemy do Twojej dyspozycji magiczne miejsce , w którym na 1000 metrów kwadratowych wysublimowanego luksusu, pozwalamy odpocząć i zaopiekować się ciałem i duszą. Twoje Ciało nie ma dla nas tajemnic- bez znaczenia czy chodzi o włosy, skórę, zmarszczki, nadwagę czy cellulit - jesteśmy tu po to aby pomóc. Tylko u nas znajdziesz tak profesjonalny sprzęt oraz usługi najlepszych specjalistów. W 30 przestronnych gabinetach możesz liczyć na indywidualną i kompleksową opiekę. To także miejsce spotkań, organizacji eventów służbowych i prywatnych , rodzaj klubu dla kobiet. Warsztaty i szkolenia z zakresu stylizacji i wizerunku, pomogą każdej kobiecie poczuć się dobrze, we własnym ciele, w atmosferze dobrej zabawy.