Fryzury dla blondynek i rudych

Najciekawsze stylizacje z ostatnich pokazów mody


• Prezentowany na zdjęciu efekt najłatwiej uzyskać stylizując mokre włosy, dlatego po delikatnym osuszeniu ręcznikiem oraz rozczesaniu kosmyków, nałóż na nie grzebykiem z gęsto ułożonymi zębami żel, który zapewni długotrwale utrwalenie fryzury. Włosy zbierz w kucyk z przedziałkiem na boku. Przyda Ci się gumka z haczykiem.
• Na paśmie włosów wystającym z kucyka rozprowadź żel, skręć je, zwiń w kok i upnij wsuwką. Jeżeli masz cienkie włosy, przed zwinięciem pasma w kok możesz podsuszyć je suszarką, aby nadać fryzurze objętość.
• Całość fryzury delikatnie wysusz suszarką, wygładzając włosy ręką.
• Na koniec spryskaj włosy lakierem.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/27.01.2014 14:29
przystanodnowakropkapl
/27.01.2014 14:28
Oddajemy do Twojej dyspozycji magiczne miejsce , w którym na 1000 metrów kwadratowych wysublimowanego luksusu, pozwalamy odpocząć i zaopiekować się ciałem i duszą. Twoje Ciało nie ma dla nas tajemnic- bez znaczenia czy chodzi o włosy, skórę, zmarszczki, nadwagę czy cellulit - jesteśmy tu po to aby pomóc. Tylko u nas znajdziesz tak profesjonalny sprzęt oraz usługi najlepszych specjalistów. W 30 przestronnych gabinetach możesz liczyć na indywidualną i kompleksową opiekę. To także miejsce spotkań, organizacji eventów służbowych i prywatnych , rodzaj klubu dla kobiet. Warsztaty i szkolenia z zakresu stylizacji i wizerunku, pomogą każdej kobiecie poczuć się dobrze, we własnym ciele, w atmosferze dobrej zabawy.