POLECAMY

Alta Moda – Kolory prosto z Włoch

Jedna z najbardziej znanych na świecie marek farb do włosów jest już dostępna w Polsce!
Alta Moda – Kolory prosto z Włoch fot. ONS/ kolaż polki.pl
Alta Moda

, to nowa marka farb do włosów, która wchodzi na nasz rynek. ALFAPARF GROUP to włoski gigant branży profesjonalnych kosmetyków do włosów 
i ciała, który w tym roku wprowadził na polski rynek swoją pierwszą markę detaliczną ALTA MODA. ALFAPARF GROUP, obecny w 103 krajach na wszystkich kontynentach, od 30 lat znany 
z najwyższej jakości produktów, stworzył gamę farb do włosów, dostosowanych do potrzeb wszystkich kobiet. ALTA MODA dostępna jest w Europie i obu Amerykach. 
Teraz czas na Polki!

Ambasadorką marki ALTA MODA nad Wisłą została Izabela Janachowska – "Polka z głową we Włoszech" . Popularna tancerka, wielokrotna uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami”. Kobieta z pasją i niezwykłą energią. Jej piękne włosy są mocnym punktem jej wizerunku. Uwielbia Włochy a w szczególności włoską kuchnię, modę i styl życia.

Farby ALTA MODA to trwała koloryzacja w kremie, która swój doskonały efekt zawdzięcza innowacyjnej formule skrystalizowanych mikropigmentów. Są to pigmenty kosmetyczne najnowszej generacji, które dzięki małym rozmiarom przenikają do wnętrza włosa i utrwalają się w najgłębszych warstwach jego włókna. Zapewniają lepsze pokrycie (również włosów siwych) oraz trwałość, blask, nasycenie, głębię i intensywność kolorów. 
Paleta kolorów marki to aż 32 odcienie w ramach 5 kolekcji kolorystycznych: złote i popielate blondy, brązy i szatyn, rude, naturalne oraz super-rozjaśniające. Przy tak szerokim wyborze, nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie pożądany przez siebie kolor. Największa na rynku detalicznym pojemność produktu (150g) z pewnością wystarczy na włosy długie, gęste, z dużym odrostem lub na dwie aplikacje przy krótkich włosach.

ZESTAW DO WŁOSÓW ANTY-ŻÓŁTY
Zestaw do włosów anty-żółty od ALTA MODA to przełomowe rozwiązanie prosto z Włoch,  dedykowane dla włosów blond. To pierwszy na rynku produkt, dzięki któremu wszystkie blondynki będą mogły samodzielnie usunąć ze swoich włosów niechciane żółte refleksy, 
w sposób  łatwy, pewny i bezpieczny we własnym domu. Zestaw do włosów anty-żółty natychmiast neutralizuje niepożądany żółty kolor, nadając włosom naturalny odcień i piękny blask. Efekt gwarantuje innowacyjna formuła neutralizujących pigmentów koloru perłowego, które wnikają w najgłębsze warstwy włosa. Produkt idealny do włosów naturalnych, farbowanych lub z pasemkami.
Blondynki go pokochają!

 
ALFAPARF GROUP jest jednym z największych koncernów kosmetycznych na świecie 
z włoskim  kapitałem. Firma ma ponad 30 lat doświadczenia na rynkach wszystkich kontynentów. Polską filię koncern otworzył 13 lat temu. ALFAPARF GROUP jest właścicielem wiodących światowych marek: ALFAPARF MILANO i YELLOW (profesjonalne kosmetyki do włosów), DIBI, OLOS, BECOS, FISIOSPHERE, TeN i SOLARIUM (profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała), DECODERM (profesjonalne kosmetyki do makijażu).
Jest również partnerem przemysłowym wielu wiodących światowych koncernów kosmetycznych (BEAUTY & BUSINESS).
ALFAPARF GROUP dystrybuuje swoje kosmetyki w 103 krajach na wszystkich kontynentach. Koncern jest właścicielem pięciu fabryk w strategicznych lokalizacjach (2 fabryki we Włoszech, Brazylia, Meksyk, Chiny). Cztery międzynarodowe laboratoria badawcze gwarantują najwyższy standard formuł i technologii. ALFAPARF GROUP prowadzi 
38 międzynarodowych Akademii, które organizują szkolenia techniczne i stylistyczne.  Jakość produktów i usług jest efektem badań, współpracy ze stylistami oraz z instytutami piękna, wiedzy technologicznej, pogłębionej znajomości rynku oraz potrzeb i wymogów profesjonalistów tej branży.

 
 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 lata temu
wszystkie kolory są dostępne w Krakowie Tesco Kapelanka na wyspie z produktami do włosów LoveHair. Ja kupiłam tam 12.00 blond i jestem zachwycona, farba ma niezbyt przyjemny zapach ale kolor dokładnie taki jak chciałam, piękny śmietankowy blond bez żadnych żółci!
/4 lata temu
mamy farby altamoda hurtownia'BAX' również szampony,odżywki,olejeki argan i kuracja do prostowania włosów.
/4 lata temu
fajnie brzmi ale gdzie kupić?
POKAŻ KOMENTARZE (2)