POLECAMY

Farbowanie włosów

Od wielu lat farbuję włosy. Do tej pory nie miałam problemu z włosami, były mocne, lśniące. Przyznam, że z powodu moich eksperymentów z nowościami rynkowymi, pojawiły mi się problemy z włosami.
Farbowanie włosów

Od wielu lat farbuję włosy. Do tej pory nie miałam problemu z włosami, były mocne, lśniące. Przyznam, że z powodu moich eksperymentów z nowościami rynkowymi, pojawiły mi się problemy z włosami. Proszę mi powiedzieć, jak najbezpieczniej i najzdrowiej farbować włosy?

 


Daria

Zabiegi koloryzacji jednak najlepiej aby wykonywał profesjonalista czyli fryzjer. Tak naprawdę tylko wtedy mamy pewność uzyskania koloru.

Dodatkowo zawsze fryzjer jako specjalista może nam udzielić porady odnośnie samego doboru koloru, a to przecież pierwszy ważny krok do uzyskania dobrej koloryzacji, której efekt ma nam dać satysfakcję.

 

Autor: Bartosz Zadurski,

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
Przede wszystkim farbować należy u fryzjera a potem bardzo o nie dbać, bo niestety każda farba je wysusza i osłabia...Ja stosuję serię Kosswell Macadamia z olejkiem makadamia i jestem bardzo zadowolona z efektu! Przede wszystkim bardzo szybko i łatwo się wchłania, włosy są nawilżone i nie wyglądają na zniszczone! Bardzo dobre dla włosów farbowanych!
/9 lat temu
Czy lepiej farbować włosy po czy przed ich ścięciem?!
/9 lat temu
ja farbuję włosy od jakichś 3 lat. na początku było mi obojętne jaką farbą farbowałam - najważniejsze, że kolor mi odpowiadał. teraz staram sie stosować farby do włosów z wyższej półki - mniej "psują" strukturę włosa i zawierają więcej substancji odżywczych. poza tym staram sie stosować kosmetyki do włosów farbowanych - odżywki, maski, szampony. moje ostatnie odkrycie to serum na końcówki z avonu oraz szampon do włosów suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi pharmaceris :)