Kosmetyki do włosów fot. Materiały prasowe

Dzięki tym kosmetykom kolor włosów pozostanie taki, jaki chcesz, nawet między wizytami w salonie!

Dowiedz się więcej na temat kosmetyków Moroccanoil Color Complete.
Karolina Kalinowska / 29.01.2019 12:35
Kosmetyki do włosów fot. Materiały prasowe

Wielokrotnie po wyjściu z salonu zastanawiałaś się, kiedy twój kolor straci intensywność? Blondynki obawiają się żółtych odcieni u nasady włosów, które mogą  pojawić się kilka dni po koloryzacji, w wyniku utleniania się farby rozjaśniającej. Do tej pory sposobem było używanie szamponów tonizujących i podtrzymujących kolor. Niedawno na rynku pojawiła się rewolucyjna kuracja, która utrzymuje intensywność koloru włosów między wizytami w salonie - to Moroccanoil Color Complete na bazie drogocennego oleju arganowego.


fot: materiały prasowe

Ten kompletny system składa się z 5 produktów, a usługa Color Complete z 2 części: salonowego zbiegu ChromaTech oraz pielęgnacji domowej Color Continue. To innowacyjne rozwiązanie pomoże ci na zawsze wyeliminować wszystkie codzienne przyczyny utraty koloru, takie jak: utlenianie, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, wysoką temperaturę oraz problemy skóry głowy.


fot: materiały prasowe

Moroccanoil Color Complete nie tylko chroni kolor, ale również regeneruje i odbudowuje włosy. Każda koloryzacja, która wiąże się z rozjaśnianiem łamie jonowe pokrycie łuski włosa.

Color Complete całkowicie odbudowuje jego wnętrze, scala i dokleja wiązania zewnętrzne. Zabieg ChromaTech tworzy odpowiednią bazę, odżywia włosy i zamyka w nich kolor, aby przywrócić integralność struktury włosów oraz osiągnąć najlepsze rezultaty koloryzacji. ChromaTech działa ze wszystkimi farbami dostępnym na rynku. Już dziś zapytaj swojego stylistę o kurację Moroccanoil Color Complete.


fot: materiały prasowe

Zabieg salonowy uzupełniasz pielęgnacją domową Color Continue. W jej skład wchodzą:

  • delikatnie oczyszczający Szampon Color Continue,
  • odżywka Colour Continue,
  •  spray Protect & Prevent - chroni włosy przed utratą koloru, zapewniając ciągłą ochronę przed jego blaknięciem i zapobiegając powstawaniu żółtych refleksów. Spray Protect & Prevent dodatkowo chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy zanieczyszczenia.

Materiał promocyjny Moroccanoil