POLECAMY

Dodaj objętości cienkim włosom

Marzysz o włosach, które wyglądają, jakby było ich dwa razy więcej niż w rzeczywistości? Oto proste tricki!
Dodaj objętości cienkim włosom fot. FREE

O cienkie włosy zatroszcz się już na etapie pielęgnacji. Przede wszystkim starannie dobieraj szampony i odżywki – nie powinny zanadto obciążać twoich delikatnych włosów. Najlepiej byłoby, gdybyś stosowała całą linię produktów dodających objętości. Sekret ich działania polega m.in. na tym, że wykorzystując działanie jonów dodatnich i ujemnych, powodują „odpychanie się” włosów od siebie. Natychmiast wydaje się, że masz ich więcej.

Naucz się także odpowiedniej stylizacji. Na włosy tuż przy skórze głowy nanieś sprej, który odbije je od nasady. Przez chwilę susz włosy z głową opuszczoną w dół, delikatnie roztrzepując je tuż przy skórze palcami. Następnie podnieś głowę, sięgnij po szeroką szczotkę i podczas suszenia przeczesuj nią pojedyncze pasma, unosząc je w górę.

Porady udzielił Maciek Wróblewski

Zobacz jak krok po kroku stworzyć fryzurę pełną objętości>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
Jeżeli ktoś taki jak ja marzy o długich gęstych włoskach, pozostaje tylko metoda przedłużania keratynowego. :(
/6 lat temu
nie ma żadnego sposobu na dodanie objętości, pełno "dobrcyh" rad w necie, a tak naprawdę, żadna nie jest skuteczna :( albo tapir i lakier, albo krótkie włosy :( przetestowałam milony rad i miliony specyfików, nic nie działa :(
/8 lat temu
No nie trzeba być wielkim fryzjerem , zeby wiedziec o tych metodach. Może ktoś w kwestii dodawania objętosci wlosom cienkim zdradził wreszcie jakis sekret!
POKAŻ KOMENTARZE (1)