POLECAMY

Czym wzmocnić włosy

Twoje kosmyki łamią się i są przesuszone? Jest na to sposób - sięgnij po ziołowe płukanki.
Czym wzmocnić włosy fot. FREE

Po wakacjach moje włosy łamią się i rozdwajają. Czy można poprawić ich kondycję ziołowymi płukankami?
Jadwiga K. z RybnikaTak, np. wypróbowując płukanki ze skrzypu polnego, który dzięki krzemionce – składnikowi tego ziela – wzmacnia naczynia krwionośne, hamuje przetłuszczanie się, działa przeciwzapalnie. Sprawia też, że włosy są mocniejsze, przestają się łamać i rozdwajać.

Niech więc zaleje Pani garść ziół 2 szklankami wody i zagotuje. Po wystudzeniu oraz odcedzeniu proszę dodać wywar do ostatniego płukania. Po 4–6 tygodniach kondycja włosów powinna się poprawić.

Konsultacja fryzjerka Izabela Hendrych, Studio Fryzur Anna

Czym jeszcze można wzmocnić włosy? Dowiedz się na forum polki.pl


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/4 lata temu
Płukanek nie używałam, raczej szampony ziołowe, teraz mam fajny timotei z zieloną herbatą, ale muszę poszukać jakiś płukanek, żeby utrwalić efekt i tak często nie myć włosów, bo je przyzwyczaiłam i myję codziennie.
/4 lata temu
Co prawda na pewno wybór zależy od rodzaju włosów danej osoby i wielu innych czynników ale dla mnie linia timotei się właśnie doskonale sprawdziła. tylko, że ja zmieniam często szampony bo uznaję taką zasadę, że trzeba bo włosy się szybko przyzwyczajają. dlatego wybrałam 3 szampony z tej nowej linii z różą z Jerycha i na przemiennie stosuję. Uwielbiam też zapach - szczególnie tego z ogórkiem, migdałami i avokado <3
/9 lat temu
Perfect work!
POKAŻ KOMENTARZE (9)