Co robi Anna Lewandowska, gdy nie zdąży umyć włosów?

Czasem każdemu zabraknie czasu, by rano umyć włosy. Co wtedy zrobić? Trik Anny Lewandowskiej polega na... odwróceniu uwagi!
/ 28.08.2019 15:25

Zabiegany poranek, brakuje ci czasu nawet na śniadanie, a twoim włosom przydałoby się umycie? Tylko jak to zrobić, gdy czas leci nieubłaganie? Anna Lewandowska zdradza swój sposób na takie dni. Jest banalny i dużo skuteczniejszy, niż suchy szampon!

Co zrobić, gdy nie masz czasu na umycie głowy lub zrobienie makijażu? W takich sytuacjach z pomocą przyjdzie ci... czerwona szminka! Mocne usta będą wyglądać świetnie nawet, jeśli całkowicie zrezygnujesz z malowania oczu. Jakie jeszcze rady ma Anna Lewandowska? Trenerka przede wszystkim poleca proste, ale odważne total looki. Nawet w kolorze pasującym do szminki!

Co robi Anna Lewandowska, gdy nie ma czasu umyć głowy?

Jako trenerka fitness oraz bizneswoman, Anna Lewandowska z pewnością często boryka się z brakiem czasu. Co wtedy robi? Jak sama przyznaje, czerwona pomadka doskonale odciąga uwagę, ale nie czuje się w niej sobą. W codziennym makijażu znacznie częściej stawia na make-up no make-up.

Dla mnie czasami jest za mocny ten kolor i czuję się, jakbym była wymalowana. Czasami dużo osób do mnie mówi "Ania, zaszalej, zrób jakiś super make-up". Tylko to nie jestem ja
- mówi Anna Lewandowska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Co w makijażu lubi Anna Lewandowska? Przede wszystkim - glow! Uwielbia świetlistą cerę, dodatkowo podkreśloną rozświetlaczem.

Trenerka zdradziła też, że tak jak jej klienci oddają się w jej ręce jako dietetyka i trenera, ona sama również woli zaufać profesjonalistom w sprawach, na których się nie zna. Chociaż na co dzień sama wykonuje swój make-up, przy większych okazjach woli powierzyć to profesjonalnej makijażystce.

Zobacz także:
Sara Boruc pokazała brzuch po ciąży. Wygląda jak trzy miesiące po porodzie?
Na co Anna Lewandowska najchętniej wydaje pieniądze? Odpowiedź zaskakuje!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/09.09.2019 12:45
Zqpracowana ns maxa zenada kobieta jak i artykul