Anna Lewandowska zdradza trik na dni, kiedy od rana brakuje czasu

Czasem każdemu zabraknie czasu, by rano umyć włosy. Co wtedy zrobić? Trik Anny Lewandowskiej polega na... odwróceniu uwagi!
Urszula Wilczkowska / 28.08.2019 15:25

Zabiegany poranek, brakuje ci czasu nawet na śniadanie, a twoim włosom przydałoby się umycie? Tylko jak to zrobić, gdy czas leci nieubłaganie? Anna Lewandowska zdradza swój sposób na takie dni. Jest banalny i dużo skuteczniejszy, niż suchy szampon!

Co zrobić, gdy nie masz czasu na umycie głowy lub zrobienie makijażu? W takich sytuacjach z pomocą przyjdzie ci... czerwona szminka! Mocne usta będą wyglądać świetnie nawet, jeśli całkowicie zrezygnujesz z malowania oczu. Jakie jeszcze rady ma Anna Lewandowska? Trenerka przede wszystkim poleca proste, ale odważne total looki. Nawet w kolorze pasującym do szminki!

Co robi Anna Lewandowska, gdy nie ma czasu umyć głowy?

Jako trenerka fitness oraz bizneswoman, Anna Lewandowska z pewnością często boryka się z brakiem czasu. Co wtedy robi? Jak sama przyznaje, czerwona pomadka doskonale odciąga uwagę, ale nie czuje się w niej sobą. W codziennym makijażu znacznie częściej stawia na make-up no make-up.

Dla mnie czasami jest za mocny ten kolor i czuję się, jakbym była wymalowana. Czasami dużo osób do mnie mówi "Ania, zaszalej, zrób jakiś super make-up". Tylko to nie jestem ja
- mówi Anna Lewandowska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Co w makijażu lubi Anna Lewandowska? Przede wszystkim - glow! Uwielbia świetlistą cerę, dodatkowo podkreśloną rozświetlaczem.

Trenerka zdradziła też, że tak jak jej klienci oddają się w jej ręce jako dietetyka i trenera, ona sama również woli zaufać profesjonalistom w sprawach, na których się nie zna. Chociaż na co dzień sama wykonuje swój make-up, przy większych okazjach woli powierzyć to profesjonalnej makijażystce.

Zobacz także:
Sara Boruc pokazała brzuch po ciąży. Wygląda jak trzy miesiące po porodzie?
Na co Anna Lewandowska najchętniej wydaje pieniądze? Odpowiedź zaskakuje!