Modne fryzury z krótkich włosów 2020 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

5 modnych fryzur z krótkich włosów na 2020 rok

Krótkie fryzury na 2020 rok to przede wszystkim cool girl bob, włosy o długości za ucho i te maksymalnie wyprostowane. Która z nich najbardziej do ciebie pasuje?
Małgorzata Machnicka / 03.02.2020 12:58
Modne fryzury z krótkich włosów 2020 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Pojawienie się nieskończonej ilości odmian klasycznego boba, oswoiło większość kobiet z krótkimi fryzurami i zachęciło do eksperymentów. Zaczęłyśmy masowo obcinać swoje długie włosy!

Bo przecież krótkie fryzury potrafią być niezwykle kobiece. Wyglądają nowocześnie, odmładzają a ich stylizacja nie zajmuje dużo czasu. Warunki są dwa - muszą być dobrze ostrzyżone i dopasowane do kształtu twarzy.

Spis treści:

  1. Włosy na ucho
  2. Cool Girl Bob
  3. Bardzo krótkie fryzury
  4. Kontrastowe farbowanie
  5. Bardzo proste włosy

Krótkie fryzury 2020 - włosy za ucho

To zdecydowanie najmodniejsza długość włosów na 2020 rok. Najlepiej wygląda w zestawieniu z przedziałkiem na środku i delikatnie pofalowanymi włosami. Trend na włosy za ucho zapoczątkowała brytyjska aktorka, prywatnie partnerka Ramiego Maleka - Lucy Boynton. Teraz nosi je m.in Naomi Watts, Kaia Gerber i Michelle Williams.

Włosy za ucho 2020
fot. ONS.pl/Lucy Boynton/Naomi Watts

Krótkie fryzury 2020 - Cool Girl Bob

To jedna z najmodniejszych fryzur zeszłego roku. Okazuje się, że w 2020 roku niewiele się zmieni - również będzie na podium. Cool Girl Bob to niezwykle seksowna i kobieca wersja ukochanej przez wszystkie kobiety fryzury bob. Jak wygląda? Włosy mają długość nie dotykającą obojczyków i są delikatnie pofalowane - przedziałek jest raczej asymetryczny, bo ma wprowadzać kontrolowany nieład. 

Bob na 2020fot. ONS.pl/Reese Witherspoon/Kate Mara

Krótkie fryzury 2020 - bardzo krótkie fryzury

Bardzo krótkie fryzury mają moc odmładzania większą, niż niejeden luksusowy krem. Zerknij tylko na Charlize Theron i Gilian Anderson - obie aktorki mają podobną długość włosów i kolor. Obie wyglądają o 10 lat młodziej!

Bardzo krótkie włosy 2020
fot. ONS.pl/Charlize Theron/Gilian Anderson

Krótkie fryzury 2020 - kontrastowe farbowanie

Tym razem nie tyle chodzi o fryzurę, co o koloryzację. Kontrastowe zestawienia są kontrowersyjne - mogą się podobać lub nie - ale nie da się ukryć, że to jeden z ważniejszych trendów w farbowaniu włosów

Kontrastowe - czyli najczęściej kolor blond kontra czarny, ale zdarzają się również wersje z czerwienią lub rudościami. Dua Lipa i Kristen Steward noszą je już od kilku miesięcy! 

Modne fryzury z krótkich włosów 2020
fot. ONS.pl/Dua Lipa/Kristen Stewart

Krótkie fryzury 2020 - idealnie proste włosy

Włosy z przedziałkiem na środku, o długości maksymalnie do obojczyków i wyprostowane - minimalistyczna, klasyczna fryzura, którą chętnie noszą modelki. Niestety, nie będzie pasowała każdej z nas - wymaga symetrycznych rysów i zdrowych, gęstych włosów. 

Modne fryzury z krótkich włosów 2020 proste włosy
fot. ImaxTree/AgencjaFREE

Więcej o modnych fryzurach:
6 modnych fryzur na 2020 rok
3 fryzury wyszczuplające twarz

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/13.02.2020 13:07
Pani Rubik nie powinna być brana za wzór do niczego. Aaa sorry za wzór jakich kobiet nie powinno być w modelingu.
/05.02.2020 05:55
Charlize Theron i Gilian Anderson mają spięte włosy, a nie ścięte na krótko. Jak zwykle komuś nie chciało się nawet przyjrzeć uważnie zdjęciom.