POLECAMY

3 najmodniejsze fryzury damskie 2015 roku

Jakie trendy fryzjerskie będą dominowały w nadchodzącym sezonie? Podpowiadamy 3 najmodniejsze fryzury damskie w 2015 roku!

fryzury damskie 2015 rok

fot. Fotolia

Francuska grzywka dla długich włosów, przedłożony bob dla nieco krótszych i długa grzywka dla krótkich to hity tego sezonu. Motywem przewodnim jest naturalność, a brond najmodniejszym kolorem. O tym, co powinnyśmy podkreślać, a z czego zrezygnować opowiada Oskar Bachoń, Hair & Make-up Designer.

Najmodniejsze fryzury damskie 2015

Długie włosy - francuska grzywka

fryzury damskie 2015

fot. Fotolia

Modna kobieta w tym sezonie wygląda bardzo subtelnie i romantycznie. To za sprawą przedłużonej, sięgającej kości policzkowych grzywki, która naturalnie rozchodzi się po dwóch stronach twarzy. Reszta włosów powinna się naturalnie kręcić albo falować. Pod żadnym pozorem nie powinno się ich prostować. Kobietom, które lubią zmiany proponuję, żeby spięły włosy nad karkiem w luźny supeł, który nie będzie sprawiał wrażenia, że jest idealnie wyczesany. Im więcej nieładu i naturalności, tym lepiej.

Półdługie włosy - przedłużony bob

fryzury damskie 2015

fot. Fotolia

Bardzo modne w tym sezonie jest cięcie na boba, pod warunkiem, że włosy będą sięgały do ramion. Dobrze prezentuje się też wersja z krótszym tyłem i dłuższym przodem. Takie uczesanie bardzo dobrze sprawdza się u kobiet aktywnych, ponieważ prawie wcale nie trzeba go układać. Po myciu głowy wystarczy odrobina pianki wtarta we włosy i wystarczy. Im więcej załamań, naturalnych fal i loków tym lepiej. Szukacie inspiracji? Przyjrzyjcie się Edycie Herbuś albo Jennifer Lawrence.

Polecamy: 7 najczęstszych błędów w koloryzacji włosów

Krótkie włosy - nieład

Długa grzywka opadająca łagodnie na czoło i krótki, a nawet wygolony tył to propozycja stylistów dla krótkich włosów. Taka fryzura rządzi się własnymi prawami i nie trzeba w nią ingerować. Jeśli z przodu pojawi się lekka fala, wato ją podkreślić. Wszystko, co wpisuje się w hasło naturalność jest teraz na topie. Panie, które mają regularne rysy twarzy i niezbyt wysokie czoło świetnie prezentują się z grzywką zaczesaną do tyłu, tak jak nosi Ilona Felicjańska.

fryzury damskie 2015

fot. Fotolia

Najmodniejszy kolor - brond

Ten kolor włosów powstał z połączenia brązu i blondu w naturalnych odcieniach w taki sposób, aby kolory wzajemnie się przenikały i łączyły nie tworząc pojedynczych kolorowych pasm. Odcienie dobierane są w zależności od karnacji kobiety i mają podkreślić jej naturalne walory.

Polecamy: Fryzury damskie 2015

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
Zapraszamy koloryzację BROND do salonu FOR HAIR Polecamy pielęgnację PROFIBER
/3 lata temu
spróbujcie Intensis Volume Prosalon, zwiekza objętość zauważalnie :) i nie niszczy włosów
/3 lata temu
ja do boba używam mgiełki unoszącej włosy u nasady Sessio, jest rewelacyjny
POKAŻ KOMENTARZE (1)