POLECAMY

Oto 3 najmodniejsze fryzury na rok 2016!

Zobaczcie 3 fryzury dla włosów długich, półdługich i krótkich, które są hitem tego sezonu!
Oto 3 najmodniejsze fryzury na rok 2016! fot. Fotolia

W roku 2016 styliści stawiają na naturalność. - Żeby mieć modna fryzurę nie trzeba się bardzo starać, nawet nie trzeba układać włosów, bo to naturalność jest wyznacznikiem w tym sezonie. Ważna jest też długość włosów, kształt grzywki, miękkie i lekkie cięcia – wyjaśnia Oskar Bachoń, hair&make-up designer.

3 wskazówki dla modnej fryzury:

1. naturalność ponad wszystko: a więc rezygnujemy z geometrycznych cięć, idealnie krótkich grzywek. Pozwalamy włosom się kręcić, wichrować i naturalnie się układać.

2. kolor brond: To połączenie brązu i blondu w naturalnych odcieniach, które przenikają przez siebie i uzupełniają się. Hit tego sezonu.

3. odpowiednie odżywianie: Modne włosy są lśniące i zdrowe, a więc wymagają regularnego odżywania. Coraz większą popularnością cieszą się naturalne odżywki, które można zrobić samemu w domu na przykład z oleju kokosowego, oliwy z oliwek czy żółtek jaj.

Czy odważysz się na taki kolor włosów?

 

1. Włosy długie: W stylu francuskim

3 najmodniejsze fryzury 2015 roku

Fot. Fotolia

Hitem sezonu, dla długich włosów, jest długa grzywka, sięgająca do kości policzkowych. - Włosy rozdzielamy na dwie części i rozgarniamy na boki. Powstaje w ten sposób tak zwana grzywka francuska, czyli dwa krótsze pasma włosów opadające naturalnie po obu stronach twarzy, która nadaje kobiecie naturalny i romantyczny wygląd. – opowiada Oskar Bachoń. Takie uczesanie bardzo dobrze prezentuje się z naturalnie pofalowanymi włosami, których nie należy prostować. Kobiety, które szukają inspiracji mogą wzorować się na przykład na Mai Sablewskiej albo francuskiej modelce Caroline de Maigret.

 

2. Włosy średniodługie: przedłużony bob

3 najmodniejsze fryzury 2015 roku

Fot. Fotolia

Bob to fryzura bardzo lubiana i popularna. Bardzo dobrze prezentuje się u kobiet, które mają cienkie włosy, gdyż optycznie nadaje im objętości. - Bob może mieć wiele odsłon. W tym roku modne są włosy do ramion, które układają się naturalnie. A więc podkreślamy fale, załamania i loki. Kontrolowany nieład na głowie jest teraz na topie – mówi Bachoń. Taką fryzurę można dowolnie modyfikować tworząc na przykład na głowie prosty lub asymetryczny przedziałek. Wiele kobiet formuje tuż nad karkiem udawanego koka, albo kręci włosy na lokówce od połowy długości. Bardzo dobrze w takim uczesaniu prezentuje się Agnieszka Szulim.

 

3. Włosy krótkie: pozorny bałagan

3 najmodniejsze fryzury 2015 roku

Fot. Fotolia

Miękko ostrzyżone włosy, bardzo krótkie z tyłu z długą grzywką opadającą na czoło to tegoroczna propozycja dla kobiet, które dobrze czują się w krótkich fryzurach. - Nie potrzeba już wyraźnego przedziałka, ponieważ to naturalność rządzi na głowie. Obfita grzywka powinna delikatnie układać się od środka głowy w kierunku twarzy. Tył powinien być krótki, zdyscyplinowany, albo wręcz podgolony – mówi Oskar Bachoń. W krótkiej fryzurze świetnie prezentuje się Ilona Felicjańska, która często modyfikuje to cięci zaczesując grzywkę do tyłu i odsłaniając twarz.

Na podstawie materiałów prasowych Media Kobiet

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
pierdzielenie o szopenie głupie baby i tak jesteście paskudne i śmierdzące
/3 lata temu
Blagam tylko ńie wspominajcie o Sulim - obrzydzacie mi fryzure