Nowe modele gumek Invisibobble fot. FREE/kolaż Polki.pl

2 nowe modele kultowej gumki do włosów

Sprawdź co potrafią!
Małgorzata Machnicka / 11.07.2016 12:44
Nowe modele gumek Invisibobble fot. FREE/kolaż Polki.pl

Gumki Invisibobble znają już chyba wszystkie kobiety. Co prawda zdania na ich temat bywają naprawdę skrajne, ale w ostatecznym rozrachunku mniej więcej 3/4 z nas je uwielbia. My także należymy do tej większości. Na fali ogromnej popularności marka postanowiła stworzyć dwa kolejne modele (oba mają cechy, których niektórym z nas brakowało w kultowej wersji). Co takiego potrafią?

Gumka Invisibobble - model NANO

Model Nano jest sporo mniejszy od klasycznej gumki Invisibobble. Idealnie nadaje się do bardzo cienkich włosów (te z was, które nie mogą pochwalić się bujną fryzurą najczęściej narzekały na to, że klasyczna gumka po prostu "nie trzymała" włosów). Dziewczyny o gęstych i grubych kosmykach mogą używać jej do stylizacji - do półkoczka, warkoczy i upięć. Gumka Nano dostępna jest w 4 kolorach: przeźroczystym, beżowym, brązowym i czarnym.

Gumka Invisibobble - model POWER

Jak sama nazwa wskazuje, model Power dedykowany jest kobietom, które prowadzą intensywny tryb życia i uprawiają dużo sportu. Gumka o wiele lepiej niż ta klasyczna wersja trzyma włosy i nawet podczas biegania czy ćwiczenia na siłowni nie zsuwa się kosmyków. Występuje w 4 wersjach kolorystycznych: przeźroczystej, różowej, błękitnej i czarnej.

Więcej o kosmetykach:

Kosmetyki, które odchodzą do lamusa
Kosmetyki, których używałyśmy jako nastolatki
Naklejki do paznokci na lato