POLECAMY

Zegarki Pulsar

Dbałość o szczegóły, precyzja i elegancja - tak najkrócej można scharakteryzować nowe zegarki Pulsar dla kobiet
Zegarki Pulsar fot. serwis prasowy
Tej jesieni marka postawiła na najbardziej szykowne barwy takie jak czerń, złoto i srebro, które od zawsze są synonimem elegancji i wytworności. Jak mówi Brand Manager zegarków Pulsar w Polsce, Anna Piszcz, kolekcja przeznaczona jest dla  „pewnych siebie, zdecydowanych i seksownych kobiet” .

Kolekcja ACAPULCO

Zastępując biżuterię, zegarki z tej kolekcji mogą być doskonałym dopełnieniem wieczorowej kreacji. Kobieca subtelność czasomierzy została podkreślona delikatnymi, opływowymi kształtami. Symetrię designu złamano nieregularnymi elementami, które przeplatają każdą z owalnych cząstek zegarka. Srebrno- złota kolorystyka kolekcji sprawia, że linia Acapulco skierowana jest do kobiet ceniących eleganckie dodatki.

Specyfikacja:
mechanizm kwarcowy, wodoszczelność-30m, utwardzone mineralne szkło, koperta i bransoleta ze stali nierdzewnej.

Kolekcja NOIR KYOTO

W przeciwieństwie do Acapulco, projektanci NOIR przy tworzeniu zegarka posłużyli się nieokrągłymi, a ciętymi kształtami. Cały model składa się z kilkudziesięciu ośmiokątów, które w połączeniu z czernią nadają kolekcji drapieżnego wydźwięku. Aby przełamać „ostry” designe, na tarczy wkomponowano delikatne motywy kwiatowe oraz 4 symetrycznie ułożone kryształki.

Specyfikacja:
mechanizm kwarcowy, bransoleta oraz koperta zegarka wykonane ze stali powleczonej włóknem tytanowo-węglowym, mineralne szkło, wodoszczelność – 30m

Zegarek Pulsar Acapulco 559 zł Zegarek Pulsar Noir 559 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)