POLECAMY

Zegarki Morgan - harmonijna jedność

Nowa, letnia kolekcja zegarków Morgan skierowana jest do kobiet poszukujących zawsze modnych dodatków.
Zegarki Morgan - harmonijna jedność fot. mat. prasowe
Są nimi dwa modele nawiązujące swym kształtem do wszechobecnych w tym sezonie szerokich i sztywnych bransolet. Zegarki Morgan nie tylko wskazują czas, ale przed wszystkim stanowią w kobiecym stroju przyciągający uwagę modny akcent.

Styl kolekcji z pewnością odbiega od wyglądu tradycyjnego zegarka z dominującą tarczą oraz prostym paskiem czy bransoletą. W nowym modelu Morgan subtelnie wtopiona w sztywną, masywną bransoletę kwadratowa tarcza, schodzi na drugi plan. Naniesiony na bransoletę i łagodnie „przechodzący” przez tarczę  napis „Morgan”, dodatkowo spaja całość, eksponując harmonię fasonu.

Na bransolecie odnaleźć można wygrawerowany znak serca - symbol marki Morgan oznaczający miłość, zmysłowość i pasję.

Prostokątne kryształy okalające tarczę nadają całej koncepcji dodatkowej elegancji.

Zegarki zaprojektowano w dwóch kolorach - srebrnym i czarnym. Kolekcja MORGAN dostępna jest w salonach Time Trend oraz Euro Time.

MORGAN – to marka ubrań i dodatków. Wywodzi się z Paryża a jej historia sięga 1968 roku. W tej chwili jest obecna w 57 krajach na całym świecie. Dwa razy w roku MORGAN prezentuje nową kolekcję ubrań i dodatków. Jest ona skierowana przede wszystkim do kobiet, które w życiu stawiają na miłość, zmysłowość, pasję.
Tagi: zegarki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)