Zegarki dla indywidualistów

Pulsar, znany z zaskakujących i śmiałych modeli zegarków, wprowadza nową linię skierowaną do indywidualistów - Prestige. Nowa linia Prestige stanowi kolejny przykład zegarmistrzowskich zdolności firmy Pulsar, która od zawsze przykładała wiele uwagi do niezwykłego designu
/ 18.06.2007 11:24
Pulsar, znany z zaskakujących i śmiałych modeli zegarków, wprowadza nową linię skierowaną do indywidualistów - Prestige.

Nowa linia Prestige stanowi kolejny przykład zegarmistrzowskich zdolności firmy Pulsar, która od zawsze przykładała wiele uwagi do niezwykłego designu, nie zapominając o najwyższej dokładności swoich zegarków. Najnowsza kolekcja harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością.

Projekt zegarków w tej linii tylko pozornie jest klasyczny. Tradycyjny kształt koperty urozmaicono modernistycznymi detalami, stanowiącymi o charakterze zegarka. Uwagę przykuwają wypukłe szkło mineralne, ozdobna osłonka koronki i tłoczony pasek. Projektanci dopracowali nawet takie elementy jak ozdobna stalowa klamra i wskazujące co drugą godzinę, nity na kopercie. Całość podkreślono, zależnie od modelu, srebrną lub czarną tarcza o futurystycznym motywie.

Model Pulsar Prestige wyróżniają dopracowane detale

Przez wiele lat marka tworzyła swój charakterystyczny awangardowy styl. Najnowsza linia Prestige nawiązuje do dziedzictwa pierwszego modelu. Pierwszy Pulsar, powstały w latach 70-tych z inspiracji postępem, miał być zegarkiem nowym w formie i łamiącym zastały porządek. Kiedy został pokazany w Nowym Jorku w 1972 jako pierwszy zegarek z elektronicznym mechanizmem i wyświetlaczem, wzbudził sensację.

Specyfikacja:
Prestige PF3507X1 (biały) , PF3509X1 (czarny)

Calibre :7T62
Alarm: jeden, 12 godzinny
Chronograf: z dokładnością do 1/5 sekundy i czasem pomiaru do 60 minut
Datownik
Koperta: ze stali szlachetnej
Pasek: z czarnej skóry
Szkło: wypukłe mineralne
Wodoodporność: 10 atmosfer

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)