POLECAMY

Wybierz świąteczny hit W.KRUK razem z Polki.pl

Wytypuj najpiękniejszy prezent od W. KRUK i wygraj jeden z 5 voucherów wart 100 zł
Wybierz świąteczny hit W.KRUK razem z Polki.pl fot. serwis prasowy

Na święta w sklepach W.KRUK znajdziesz moc prezentowych inspiracji! Wszystkie kolekcje są piękne i eleganckie, ale tylko jeden prezent może zyskać miano "Świątecznego hitu W.KRUK według polki.pl"!

Pomóż nam wybrać. Zagłosuj w naszej sondzie na swoją ulubioną biżuterię, a następnie uzasadnij swój wybór na naszym FORUM
(nie zapomnijcie podać wybranego numerka)


5 najlepszych wypowiedzi nagrodzimy voucherami do salonów W.KRUK
Po 100 zł
każdy!


Przed wyborem przyjrzyj się dokładniej biżuterii pretendującej do miana "Świątecznego hitu W.KRUK według polki.pl" w naszej GALERII.

Laureatkami konkursu są:

edytus1990
kilofon
sylwa1988
boszenka
aneczka_s


Gartulujemy!

Konkurs trwa do 27.12.2011
Poznaj REGULAMIN KONKURSU

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/6 lat temu
Wybrałam N 3.Wisiorek Neonero-Piękny,delikatny ,bardzo kobiecy .Kojarzy mi się z królową, albo z księżniczką na bale w przepieknej zwiewnej suknie.Przyciąga wzrok każdej kobiety swoim niepowtarzalnym kształtem i blaskiem.Przwdziłe arcydzieło!!!Z tym wiesiorkiem poczujesz się wyjątkowa!!!
/6 lat temu
Pierścionek witraże po prostu mnie oczarował, na jego widok się szeroko uśmiechnęłam - dla mnie to arcydzieło. Jest jak wspomnienie kalejdoskopu z lat dzieciństwa, jak wspomnienie lata, z nim można się poczuć jak w krainie czarów. Uroczy okaz kunsztu.
/6 lat temu
kolczyki Esssenza - zwiewne, kobiece, delikatne jak skrzydła motyla, dodadzą uroku, powabu i czaru każdej kobiecie. Są niepowtarzalne i ponadczasowe, a taka biżuteria pasuje do wszystkiego.
POKAŻ KOMENTARZE (6)