POLECAMY

Wiosna z Kodano.pl! Wygraj voucher na okulary przeciwsłoneczne lub korekcyjne (WYNIKI KONKURSU)

Zobacz zadanie konkursowe i poznaj Domową Przymierzalnię Kodano.pl!
Karolina Kalinowska / 6 miesięcy temu
Wiosna z Kodano.pl! Wygraj voucher na okulary przeciwsłoneczne lub korekcyjne (WYNIKI KONKURSU) fot. materiały prasowe

Nagrody trafiają do:

  • Natalia M. Warszawa
  • Patrycja Sz. Opatów
  • Aneta B. Warszawa

Chcemy z wami uczcić pierwszy dzień wiosny! Mamy dla was świetny konkurs, w którym do wygrania są 3 vouchery o wartości 200 zł każdy do wykorzystanie w sklepie internetowym Kodano.pl

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

  • „Kocie oko”,  „lenonki”, „druciaki” czy inne? Jaki model okularów wybieracie i dlaczego? (poniżej znajdziecie formularze zgłoszeniowy)

Na odpowiedzi czekamy od 21 marca do 3 kwietnia 2018 roku.


fot: materiały prasowe Kodano.pl

Jak działa Domowa Przymierzalnia okularów?

Zanim zdecydujesz się na zakup okularów, chcesz mieć pewność, że dokonałaś słusznego wyboru. W internecie są znacznie niższe ceny, ale barierą może być brak możliwości sprawdzenia wybranego towaru. Odpowiedzią jest nowa usługa Domowej Przymierzalni.

Domowa Przymierzalnia to funkcjonalność, która ma zachęcić klientów do zakupu okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych przez internet. Ta usługa jest całkowicie darmowa i pozwala zamówić 4 wybrane pary okularów do domu. Jednorazowo można zamówić produkty do wartości 1000 zł. Na przymierzenie ich masz 10 dni. W tym czasie możesz zdecydować, czy i które chcesz kupić.

Okazuje się, że gdy klienci mają możliwość fizycznego przymierzenia oprawek przed zakupem, składają kilkudziesięciokrotnie więcej zamówień niż ci, którzy nie korzystają z Domowej Przymierzalni.- mówi Mateusz Matula, właściciel sklepu internetowego Kodano.pl

Klienci bardzo chętnie korzystają z możliwości wybrania okularów bez presji czasu, w domowym zaciszu, gdzie mogą zasięgnąć opinii bliskich. Do domu chętnie zamawiane są zarówno okulary przeciwsłoneczne i oprawki korekcyjne. Najważniejsze, że kupując okulary na Kodano.pl możesz również zrealizować receptę - wystarczy odesłać ją razem z Domową Przymierzalnią, a sklep, który posiada własną szlifiernię, zrealizuje zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Jak zamówić okulary w Domowej Przymierzalni Kodano.pl?

1. Wybierz swoje okulary

Wybierz maksymalnie 4 pary okularów i kliknij przycisk "Przymierz w domu" na karcie produktu, a następnie podaj nam adres, na który powinny zostać wysłane okulary. W celu weryfikacji trzeba podać dane z karty kredytowej, z której zostanie pobrane 1 zł. Kwota ta zostanie później zwrócona.

Do Domowej Przymierzalni możesz dodać produkty, których łączna wartość nie przekracza 1000 zł.


fot: materiały prasowe Kodano.pl

2. Testuj w domu przez 10 dni

Po odebraniu przesyłki od kuriera masz aż 10 dni na przymierzanie i wybranie swojego idealnego modelu okularów. Dokonałeś wyboru? Wystarczy, że wypełnisz dołączony do przesyłki formularz. Nie udało się dopasować żadnych okularów? Nie przejmuj się. Możesz ponownie zamówić Domową Przymierzalnię.

3. Zwróć domową przymierzalnię

 Po upływie 10 dni okulary wracają do Kodano.pl. Wystarczy je umieścić w pudełku, w którym zostały przesłane i umówić telefonicznie odbiór przesyłki w dogodnym dla nas miejscu i czasie. Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych kosztów przesyłki! Szczegółowa instrukcja działania jest dołączona do każdej Domowej Przymierzalni.

fot: materiały prasowe Kodano.pl

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w konkursie:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 miesięcy temu
Na wiosnę warto zadbać o odporność, pozbyć się objawów przesilenia (przewlekłe zmęczenie itd), a przy okazji schudnąć:) Mozna to zrobić dzięki temu rozwiązaniu: zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/probiox-plus-nowoczesne-rozwiazanie-na-odchudzanie-i-nie-tylko