Vagabond: Jesień 2010 w stylu grunge

Lekko nonszalancki i undergroundowy styl grunge ponownie odżył i stał się motywem przewodnim linii jesiennych botek marki Vagabond
/ 27.10.2010 07:57
Inspirowana wybiegami kolekcja nawiązująca do przełomu lat 80- tych i 90- tych doskonale wpisuje się w obowiązujący styl grunge w odświeżonej i lekko unowocześnionej wersji.

W kolekcji odnajdziemy botki inspirowane nieśmiertelnymi glanami, które królowały wśród nastolatków zafascynowanych twórczością Kurta Cobaina i Nirvany. Sznurowane wysoko nad kostką, na grubej podeszwie stanowią doskonałe uzupełnienie nonszalanckiej stylizacji idealnie wpisującej się w grunge'owy trend.

Linia inspirowana kulturą grunge to także, uwielbiane przez bloggerki modowe, botki na szerokim, klockowatym obcasie. Absolutnym hitem jest zaproponowane przez markę Vagabond oryginalne sznurowanie- na całej długości, od palców ponad kostki. Dzięki odświeżeniu klasycznego looku, grunge przestaje być cliché, stając się stylem za pomocą, którego można wyrazić zarówno swój indywidualizm jak i zamiłowanie do mody. Botki Vagabond doskonale uzupełniające każdą stylizację są więc absolutnym must have obowiązującego sezonu.