Trzy kolory złota w kolekcji Stretch

Gdzie we współczesnym świecie można znaleźć goszczące razem: MIŁOŚĆ, WIERNOŚĆ, PRZYJAŹŃ? Odpowiedź jest prosta - w kolekcji STRETCH, znanej włoskiej firmy biżuteryjnej CHIMENTO.
/ 16.12.2007 10:07
Gdzie we współczesnym świecie można znaleźć goszczące razem: MIŁOŚĆ, WIERNOŚĆ, PRZYJAŹŃ? Odpowiedź jest prosta - w kolekcji STRETCH, znanej włoskiej firmy biżuteryjnej CHIMENTO.

Kolekcja ta, to gama naszyjników i bransolet, wyglądem przypominających łuskowaty grzbiet zwierzęcia, lub gruby, finezyjnie spleciony sznur wykonany z najlepszej jakości 18 - karatowego złota. Co ważne, tak jak wąż przybiera różne kształty, tak wyroby z linii STRETCH są elastyczne, dzięki czemu zapewniają komfort noszenia, przy równoczesnej dużej możliwości ich kształtowania. Trzy kolory złota, wykorzystywane w tej kolekcji, to bardzo popularne ostatnio rodowane złoto białe, tradycyjne żółte i "powracające do łask" złoto czerwone, tworzące wyroby jednobarwne jak i mieszane. Dodatkowo łuskowate powierzchnie mogą być błyszczące lub satynowane, co podnosi dostojność wyrobów. Szczególnym zestawieniem jest komplet trzech różnokolorowych bransolet, które w tradycji jubilerskiej symbolizują: Przyjaźń (złoto białe), Wierność (złoto żółte) i Miłość (złoto czerwone). I tak jak w życiu, w którym Miłość, Wierność i Przyjaźń od zawsze sobie towarzyszą i wzajemnie przenikają, tak w tym szczególnym zestawieniu wyrobów kolekcji STRETCH połączenie trzech kolorów złota tworzy nierozerwalną, niezwykle harmonijną całość i zaskakuje nietuzinkowym wyglądem. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanych, jedynych w swoim rodzaju i uniwersalnych zapięć we wszystkich wyrobach kolekcji STRETCH, pozwala właścicielowi tych wspaniałych klejnotów dowolnie na łączenie ze sobą każdego z elementów. Tak więc, połączone bransoletki mogą tworzyć naszyjnik, lub bransoletę wyglądającą jak długi sznur opleciony swobodnie wokół nadgarstka, a naszyjnik połączony z bransoletkami zapewnia możliwość kilkukrotnego owinięcia szyi. Można powiedzieć, że dla wyrobów STRETCH, jedynym ograniczeniem w kreowaniu własnej, niepowtarzalnej biżuterii jest wyobraźnia użytkownika.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)