TRYLOVIA – nowa marka biżuterii

TRYLOVIA – absolutna nowość! – marka kompletów biżuterii z brylantami, oferowana przez Sklepy Jubilerskie YES. Pierścionek, wisiorek, kolczyki, w ponadczasowym wzornictwie, z białego i żółtego lub białego złota.
/ 10.09.2007 12:37
TRYLOVIA – absolutna nowość! – marka kompletów biżuterii z brylantami, oferowana przez Sklepy Jubilerskie YES. Pierścionek, wisiorek, kolczyki, w ponadczasowym wzornictwie, z białego i żółtego lub białego złota.

Co warto wiedzieć o TRYLOVII?


Nowy symbol uczuć


biżuteria
Porozumiewamy się za pomocą symboli. Są one niezastąpione zwłaszcza w sferze emocji i wyrażania tego, co „niewyrażalne”. Wraz z nowym kompletem złotej biżuterii z brylantami TRYLOVIA, oferowanym przez Sklepy Jubilerskie YES, pojawia się właśnie nowy symbol uczuć. Zwłaszcza tych, które podobnie jak piękno brylantów nie przemijają wraz z upływem lat, których trwałość i piękno jest silniejsze od upływającego czasu. To biżuteria, która – poprzez trzy elementu kompletu – „opowiada” o trwaniu miłości. Dzięki niej, każda para może teraz „tworzyć dzieje” własnego uczucia: olśnienia, radości i spełnienia. Pierścionek, zawieszka, kolczyki, mogą teraz pojawiać się kolejno w ich życiu, ofiarowywane z okazji zaręczyn, narodzin dziecka, kolejnej rocznicy ślubu...Blask brylantów – dokładnie „na miarę”


Na komplet TRYLOVIA składają się: pierścionek, wisiorek, kolczyki, w ponadczasowym wzornictwie, z białego i żółtego lub białego złota. Tworzą one stylową, ponadczasową, pełną harmonii całość. Wzory te, są oferowane z kamieniami o bardzo dużej rozpiętości parametrów: o masie od 0,08 do 1,5 karata; o dowolnej, czystości oraz barwie. Dzięki temu, Klient ma możliwość „skomponowania” brylantowego blasku , zgodnie z własnymi marzeniami i możliwościami. Jakość każdego brylantu jest poświadczona Certyfikatem autentyczności. Dodatkowo, wszystkie kamienie o masie pow. 0,5 ct oraz wybrane mniejsze, posiadają Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego – IGI lub GIA. Sklepy Jubilerskie YES gwarantują Klientowi możliwość zakupienia kolejnych elementów kompletu TRYLOVII i „skompletowania” jej – nawet po upływie wielu lat. Całość koncepcji tej marki, została opracowana przez stylistów firmy YES Biżuteria.


Trzy akordy tworzą całość


brylanty
Trzy – to liczba doskonała, komplet biżuterii – to ideał. Trójka była zawsze uważana jest za liczbę doskonałą, obejmującą całokształt rzeczy. Symbolizuje m.in. boskie trójce wielu wyznań. Nazwa kompletu – TRYLOVIA – nawiązuje do tej liczby także dlatego, że oznaczała ona także: światło, słońce oraz ogień. A przecież o pięknie brylantów decyduje ich blask, nazywany także ogniem. Dzięki perfekcyjnemu szlifowi brylantowemu, diament zamienia się w brylant – klejnot o 58 ściankach (wraz z taflą i koletem), w doskonałych proporcjach. W efekcie tego szlifu, promień światła wpadający do wewnątrz kamienia załamuje się i odbija od jednej fasetki (ścianki) do drugiej. Na koniec, wydobywa się z brylantu w postaci niezwykłego blasku... Nazwa nawiązuje także do słynnej triady: wiary, nadziei i miłości, tak ważnej w życiu dwojga ludzi. To trzy wyjątkowe dowody miłości – na które ktoś czeka dzisiaj, będzie czekał jutro i zawsze – które mogą pojawiać się co pewien czas, na przestrzeni lat... „Dzisiaj. Jutro. Zawsze. Brylanty YES”SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)