POLECAMY

Trollbeads – zaprojektuj własną biżuterię

Biżuteria modułowa to powrót do czasów dzieciństwa. Kupujesz łańcuszek wraz z zapięciem, a potem nawlekasz koraliki dostępne w ofercie Trollbeads.
Trollbeads – zaprojektuj własną biżuterię fot. serwis prasowy
Dzięki Trollbeads każda bransoletka jest nie tylko unikalna, ale też idealnie odpowiada indywidualnemu stylowi jej użytkowniczki.

Najważniejszym dodatkiem kobiecego stroju od dziesięcioleci pozostaje biżuteria. Duńska firma Trollbeads jest prekursorem idei biżuterii modułowej, która zrewolucjonizowała rynek jubilerski i w ostatnich latach bije rekordy popularności w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy koralik powstał w 1976 r. Dziś kolekcja Trollbeads liczy ponad 600 unikalnych i opatentowanych wzorów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Projektanci koralików Trollbeads czerpią inspiracje z mitologii i astrologii, ale przede wszystkim z życia codziennego. - Przez cały czas znajduję inspirację w rzeczach, które mnie otaczają. Codziennie widzę tysiące różnych kształtów i barw. To wszystko ma ogromny wpływ na moją pracę - mówi jeden z pierwszych projektantów biżuterii Trollbeads.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)