e-bay, aukcja fot. serwis prasowy

Torebki McQueen, Burberry i Westwood na aukcji

Brytyjski eBay Fashion organizuje ekskluzywną, charytatywną aukcję unikalnych, specjalnie zaprojektowanych na ten cel luksusowych torebek
/ 22.09.2011 07:06
e-bay, aukcja fot. serwis prasowy
Alexander McQueen, Burberry, Vivienne Westwood, Christian Louboutin, Anya Hindmarch, Smythson, Sang A i Quentin McKay zaprojektowali niezwykłe, kolekcjonerskie egzemplarze torebek, które zostaną zlicytowane na eBay’u już wkrótce. Każda torebka będzie jedyna i niepowtarzalna.

Vivienne Westwood, jedna z najgorętszych orędowniczek kampanii powiedziała: “Wełna to jeden z najwspanialszych naturalnych materiałów, znana ze swej uniwersalności i wygody – ogrzewa zimą i chłodzi latem. Myślę, że dlatego jest uważana za materiał luksusowy, a jej wartość będzie wzrastać” .

Aukcja zaczęła się wczoraj i potrwa przez 10 dni - zobacz aukcję! Kolekcja powstała pod kuratelą London Knightsbridge store Harvey Nichols, na rzecz Kampanii Wełny, pięcioletniego projektu pod patronatem Księcia Walii, aby edukować konsumentów na temat korzyści płynących z używania wełny i rozwijania tej gałęzi przemysłu. Zebrane na aukcji środki zostaną przekazane Prince’s Countryside Fund – organizacji powstałej ze współpracy firm na rzecz wsparcia zrównoważonego rozwoju brytyjskiej gospodarki rolnej i agrokultury.