Sylwestrowe rajstopy Gatta

Let's shine! W szaloną sylwestrowa noc zabłyśnij unikatowymi, karnawałowymi dodatkami, między innymi - rajstopami!
/ 14.12.2009 14:00
Sylwestrowe rajstopy Gatta - Bella di Note 03

Panujące trendy są tak różnorodne, że każda kobieta znajdzie kreację i styl dla siebie – pełny kolorów i barw, w duchu lat 80-tych, z odrobiną glamour lub też nutką elegancji.

Obowiązkowym elementem każdej sylwestrowej kreacji jest jednak blask. Styliści radzą, aby wybrać ciekawe dodatki, które będą delikatnie połyskiwać i tym samym przyciągać uwagę: kolczyki, naszyjnik, torebka, kwiaty, a także rajstopy z ciekawymi zdobieniami.

O wyjątkowość tych ostatnich zadbała marka Gatta. Najnowsza kolekcja marki powstała z myślą o sylwestrowej nocy, która powinna być pełna blasku. Rajstopy z linii Bella di Note oraz Fiore di Luna ozdobione są małymi kryształkami i wzorami. Biżuteryjne zdobienia układają się w motywy geometryczne (koła i owale) i florystyczne (drobne kwiatuszki). Stanowią subtelną ozdobę, która jednak skutecznie przyciąga uwagę i nadaje kreacji nutki seksapilu. Ponadto, świetnie współgrają z innymi połyskliwymi elementami kreacji, stanowiąc ich kokieteryjne dopełnienie. Do kompletu polecamy kolorową satynową sukienkę, cekinowe dodatki, kryształki lub modowy evergreen, czyli małą czarną.