POLECAMY

48-letnia Jennifer Lopez trzyma formę. W czym chodzi na siłownię?

Zobacz jakie buty nosi na siłownię Jennifer Lopez. Stylowo?
48-letnia Jennifer Lopez trzyma formę. W czym chodzi na siłownię? fot. ONS.pl

Jennifer Lopez to doskonały przykład kobiety, która wyznacza nowe trendy. Przede wszystkim te w stylu życia. Za 2 lata skończy 50 lat, ale do młodej babci jeszcze jej bardzo daleko. Gwiazda wygląda lepiej niż niejedna dwudziestolatka. Ma piękną figurę i cerę. Mimo, że wkładane są w nie ogromne pieniądze, to Lopez nie zapomina również o aktywności fizczynej.

Więcej stylizacji gwiazd - zainspiruj się

Ostatnio paparazzi przyłapali ją, jak wychodziła z siłowni ze swoim nowym narzeczonym sportowcem Alexem Rodriguezem. Gwiazda miała na sobie obcisłe czarne legginsy i biały, prosty top. Gładko spięte włosy i okulary przeciwsłoneczne. Nic się nie mogło ukryć - gwiazda wyglądała nieskazitelnie. Płaski brzuch, zgrabne nogi.

Jennifer Lopez
fot. ONS.pl

Sprawdziłyśmy. Buty, które miała na sobie Jennifer Lopez to model Nike Air Presto Ultra Flyknit w odcieniu neonowym, który jest trudny do zdobycia. Czyżby przez to, że nosi je Lopez? :) Jeśli uda wam się na nie natrafić będziecie musiały zapłacić za nie ok. 599 złotych. Oprócz tego zidentyfikowałyśmy jej okulary przeciwsłoneczne. Kosztują ok. 200 złotych i pochodzą z kolekcji marki Quay dostępnej w sklepach internetowych i np. w TK Maxx.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)