Sorel - buty na niepogodę

Najnowsza, damska kolekcja obuwia Sorel to połączenie klasyki lat 60-tych z obecnymi trendami w modzie
/ 13.10.2009 11:53
Projektanci, jak zawsze zaproponowali naturalne materiały, nowoczesne wykończenie, funkcjonalność wzorów i uniwersalny design, dzięki którym buty idealnie sprawdzają się zarówno w codziennym, miejskim życiu, jak i podczas weekendu spędzonego za miastem, czy narciarskiego urlopu w górach.

Jednocześnie buty Sorel to najlepsza jakość marki, znanej już od ponad 100 lat.

Założona w 1908 roku w Kanadzie firma Sorel znana jest na całym świecie z produkcji wygodnych, oddychających i przede wszystkim chroniących przed zimnem butów. Na początku lat 60-tych Sorel jako pierwsza marka na świecie zaproponowała modele wykonane ze skóry, z gumową podeszwą i wyjmowaną wkładką ocieplającą. Od tego czasu firma utrzymuje tradycyjny styl, dopasowując go do obecnie panujących trendów w modzie. Dzięki temu w każdej kolekcji powstają nowe, ciekawe wzory.

W tym sezonie marka bazuje na klasycznym designie kultowego projektu Pac z 1964 roku. To, na co zwracają uwagę miłośnicy marki Sorel to różnorodna kolorystyka modeli butów od klasycznych brązów i czerni po najbardziej szalone i radosne kolory jak róż, zieleń czy fiolet. Dodatkowo różne faktury i wzory stosowanych materiałów pozwalają dobrać buty do własnego charakteru i stylu ubierania.
Tagi: buty, Sorel