Solange Knowles x Puma fot. serwis prasowy Puma

Siostra Beyonce stworzyła kolekcję butów dla Pumy

Dowiedzcie się więcej o kolaboracji z Solange Knowles
Joanna Mroczkowska / 04.12.2014 06:09
Solange Knowles x Puma fot. serwis prasowy Puma
Puma wprowadza na rynek 2. odsłonę butów sportowych zaprojektowanych przez Solange Knowles, piosenkarkę, autorkę tekstów, producentkę, modelkę i trendsetterkę, a przede wszystkim młodszą siostrę Beyonce. Po światowym sukcesie modeli z linii Girls of Blaze, Solange ponownie zaprosiła zaprzyjaźnionych projektantów i artystów do interpretacji modeli z głównej kolekcji jesień-zima 2014/2015.

Solange Knowles dla Pumy

Solange wzięła na warsztat 2 ikony: klasyczne Puma Suede (cena ok. 329 złotych), oraz Puma XT2 z rodziny Trinomic (cena ok. 529 złotych). Zaproszeni do współpracy artyści podeszli do sylwetek tych sneakersów w indywidualny sposób i odważnie dobrali grafiki, materiały oraz kolory, tworząc z nich zdecydowany must have tego sezonu!
 
Solange Knowles dla Pumy
 
Kolekcja, na którą składają się dwa zestawy, jest zupełnie nieporównywalna z żadną inną, poza zachowaną częścią wspólną jaką jest jej struktura. Zależało mi, aby skupić się na wydobyciu pełnego potencjału z materiałów o zróżnicowanym charakterze. Cały proces był nieco bardziej żmudny niż w przypadku prac nad Girls of Blaze, ponieważ podjęliśmy duże ryzyko i wprowadziliśmy mnóstwo poprawek, tak aby wszystko do siebie pasowało.
Uwielbiam tę kolekcję przede wszystkim za to, że świetnie obrazuje zmiany mojego własnego stylu w zestawieniu z pierwszą propozycją – Girls of Blaze. Kocham je obie, ale z zupełnie innych powodów.
 
- zdradza Solange Knowles
 

Więcej modnych dodatków na zimę 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)