POLECAMY

Smart akcesoria to najmodniejsze dodatki. <br/>O co chodzi?

Dowiedz się więcej!
Smart akcesoria to najmodniejsze dodatki. &lt;br/&gt;O co chodzi? fot. serwis prasowy Samsung

W XXI wieku techniczne nowinki to nie tylko gratka dla gadżetomaniaków, ale i niezbędnik dla każdej fashionistki. Elektronika dziś po prostu świetnie wygląda!Smart akcesoria to modowy must-have

Koniec z plastikowymi pudełkami. Smartwatche, słuchawki bezprzewodowe, opaski fit czy smartfony są dziś pięknie zaprojektowane, a dodatki często są dziełem wybitnych projektantów i domów mody. Plus - surowy wygląd gadżetów  zawsze możemy zmienić za pomocą modnych akcesoriów, na przykład etui, wisiorków, pasków, czy nalepek. W końcu pewnie każda z nas ma designerskie etui na telefon komórkowy, tablet, czy laptopa. Ostatnio szałem są modele zaprojektowane przez Nicholasa Kirkowooda i Moschino dla marki Samsung.

Moschino

Poza tym designerskie gadżety, to jest rzecz unisex - pasuje zawsze do mężczyzn i kobiet, a to sprawia, że zbliżamy się do siebie. Faceci z ulgą mogą oddać się gadżeciarstwu zyskując styl, kobiety nareszcie mogą cieszyć się nowoczesnym stylem życia bez zahamowań.

Moschino Samsung

Konkurs Samsung
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/tydzień temu
Ja ostatnio poczyniłam zakup mojego pierwszego smarwotcha, z racji tego, że kocham się w nie zobowiązującej sportowej elegancji postawiłam na model tej marki sprawdza się u mnie świetnie wszystko działa bez zarzutu, i przede wszystkim prezentuję się rewelacyjnie już zastanawiam się nad kolejnym zakupem, posiadam juz czarny zastanawiam się teraz ad jakimś kolorem, obawiałam się tej " nowej" technologii, le bez potrzeby bo zegarek nosi sie świetnie i szczerze juz nie ruszam się z domu bez niego.