POLECAMY

Słuchawki jako super-dodatek

Słuchawki nie muszą być tylko gadżetem do twojego mp3-playera. Maga być też świetnym uzupełnieniem stylizacji.
Słuchawki jako super-dodatek fot. serwis prasowy

Urbanears to słuchawki  w czterech różnych modelach, gdzie każdy występuje w wielu wersjach kolorystycznych, pozwalają na podkreślenie indywidualności związanej z naszą osobowością czy rodzajem preferowanej muzyki.

Urbanears proponuje kilka modeli słuchawek:


Urbanears Plattan zostały zaprojektowane jako idealne, klasyczne słuchawki, łączące w sobie innowacyjne funkcje oraz użyteczność z aktualną technologią. Są to w pełni wymiarowe słuchawki Urbanears Medis to nowe doświadczenie ulubionej muzyki. Urbanears Medis to słuchawki douszne o eleganckiej i minimalistycznej stylistyce, zachowujące jednocześnie funkcjonalność na poziomie modeli pełnowymiarowych.

Urbanears Medis to nowe doświadczenie ulubionej muzyki. Urbanears Medis to słuchawki douszne o eleganckiej i minimalistycznej stylistyce, zachowujące jednocześnie funkcjonalność na poziomie modeli pełnowymiarowych.

Słuchawki Urbanears Tanto zostały zaprojektowane dla osiągnięcia maksymalnej wygody bez ograniczenia wydajności. Ich lekka budowa powoduje, że praktycznie ich nie czuć.

Urbanears Bagis to najbardziej kompaktowy z modeli marki Urbanears.  Konstrukcja gumowej wkładki ułatwia włożenie słuchawek bezpośrednio do ucha jednocześnie zapewniając skuteczną redukcję szumów. Słuchawki URBANEARS dostępne są w sklepie internetowym soundwear.pl, answear.com oraz salonach EMPIK
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Fajne słuchaweczki do torebki jak znalazł :) Chłopak mi kupił równie eleganckie z drewna Kruger&Matz KM 621. Mają taki fajny system składania mieszczą się w torebce. Nie tylko wyglądają ale ładnie grają, aż przyjemnie jest spacerować po mieście.