"Sandały niewolnika" wywołały wielką burzę - kosztują prawie 10 tysięcy!

O co chodzi?
"Sandały niewolnika" wywołały wielką burzę - kosztują prawie 10 tysięcy! fot. FREE Imax/Tree

Kolejną burzę w świecie mody wywołały sandały, które na swojej stronie internetowej sprzedaje najsłynniejszy duet branży Dolce & Gabbana. Nie było by w nich nic kontrowersyjnego gdyby nie nazwa. Projektanci nazwali ten model - sandałami niewolnika. Niby nic nadzwyczajnego, w końcu buty w tym stylu inspirowane są właśnie obuwiem starożytnych więźniów. Jednak współczesny świat ucieka od tego określenia i zamienił go jakiś czas temu na gladiatorki.

Buty niewolnika od Dolce & Gabbana

Jak wiadomo zawsze można się do czegoś doczepić. A biorąc pod uwagę historię Dolce & Gabbana, która pełna jest kontrowersji media czekają na oficjalne przeprosiny z ich strony. Słusznie czy nie...to tylko kwestia czasu.

sandały dolce & gabbana

Ozdobne sandały z wiosennej kolekcji Dolce & Gabbana już zniknęły ze stron kilku sklepów internetowych właśnie w związku z całym zamieszaniem. Jednak wciąż można je kupić na oficjalnej stronie brandu za ok. 9000 złotych.

Abstrahując od tej branżowej burzy u nas w redakcji robią furorę i większość z nas chciałaby mieć te ekscentryczne cacko w swojej szafie. A jakie jest wasze zdanie?

Więcej modowych ciekawostek:

Od teraz nie pierzemy swoich dżinsów?! 10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Zoolander 2 My je nosimy a faceci tego nienawidzą

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
naprawdę chciałybyście mieć takie buty? porażka- brak klasy, totalny.