Puma by Rihanna - Fenty fot. serwis prasowy Puma

Rihanna dla Puma - Modne buty - Trendy sezonu

Zobacz o co chodzi!
Joanna Mroczkowska / 24.09.2015 06:30
Puma by Rihanna - Fenty fot. serwis prasowy Puma

Puma wraz z Ambasadorką oraz Dyrektor Kreatywną marki – Rihanną prezentują pierwsze efekty współpracy. Puma Creeper to premierowe buty z zaprojektowanej przez gwiazdę kolekcji Puma by Rihanna, sygnowaną metką Fenty. Czyżby przyszedł czas na reaktywację kultowego modelu CREEPER?! I właśnie prezentujemy najgorętszy model obuwia w tym sezonie?

Rihanna projektuje dla Pumy

Klasyczna sylwetka Suede, którą widzicie poniżej zyskała popularność w latach 70. wraz z rozkwitem subkultury punku a także b-boyingu, dzisiaj stała się ulubionym modelem Rihanny. I to właśnie z nim startuje promocję linii Fenty.

Puma Creeper Fenty

Charakterystyczny model - Puma Creeper to nawiązanie do muzyczno-modowego ducha punk rocka i ukłon w stronę sportowego dziedzictwa marki. Zaprojektowany przez Rihannę klasyczny Suede pojawi się w wersji creeper na podwyższonej platformie w 3 kolorach: beżowym, czarnym oraz czarnym z białym paskiem.

 

#stancegirlz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika badgalriri (@badgalriri)

Jestem niezwykle podekscytowana pokazując światu buty Puma Creeper. Współpraca z Pumą dała mi możliwość stworzenia rzeczy zaskakujących i unikatowych. Bardzo zależało mi na tym, aby sięgnąć do ich archiwów i zaprojektować klasyczne modele w moim stylu. Cieszy mnie także to, że w kampanii kolekcji towarzyszy mi Travi$ Scott.


- zdradza Rihanna

Puma Creeper Rihanna

PS.
Puma Creeper będą dostępne w ofercie limitowanej od 25. września 2015 r. w wybranych sklepach
 w cenie 499 złotych.

Więcej modnych hitów na jesień 2015:

Tagi: buty, Rihanna, Puma