POLECAMY

Neonowy powrót klasyków, czyli nowość tylko na Polki.pl

Dowiedzcie się więcej o nowościach z Reebok Ventilator
Neonowy powrót klasyków, czyli nowość tylko na Polki.pl fot. serwis prasowy Reebok
Ponownie mamy dla was newsa, którego przeczytacie u nas jako pierwsze!

Premierowe Ventilatory od Reebok zostały zaprezentowane w 1990 i od razu zrewolucjonizowały grę. Premiera nowych Reeboków była podwójnym przełomem - najpierw wywołała sensację na rynku obuwia dla biegaczy, zaraz potem zmieniając oblicze streetowej mody. Ponownie mamy dla was newsa, którego przeczytacie u nas jako pierwsze!

Marka postanowiła uczcić 25-lecie kultowego już modelu, wypuszczając Ventilator Day Glo Pack (ambasadorem modelu Day Glo jest Kendrick Lamar - amerykański raper). Nowoczesna, sportowa technologia oczywiście wciąż tutaj jest, ale tym razem kolorystyka poszła w inną, bardziej uliczną stronę.

Reebok Ventilator - nowości na polskim rynku - #thisISventilator

Reebok Ventilator

W skład najnowszego pakietu Reebok Classic wchodzą 4 modele Fluo w jaskrawych kolorach. Górna część buta wykonana z odblaskowego materiału z czarnymi elementami spoczywa na białej podeszwie. Panowie mogą wybierać pomiędzy kolorem żółtym i niebieskim, na panie czekają modele pomarańczowe i różowe.
Reebok Ventilator

A już 16. maja odbędzie się impreza urodzinowa Ventilatorów. Jednak miejsce imprezy jest wciąż utrzymywane w tajemnicy. Na razie ujawniono jedynie, że chodzi o niedostępny od wielu lat obiekt w centrum Warszawy. Urodzinowe party Reebok #thisISventilator będzie 1. klubową imprezą kiedykolwiek zorganizowaną w tym miejscu. Już nie możemy się doczekać!

Więcej modnych butów na wiosnę i lato:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Kto wymyślił takie idiotyczne zdjęcia? Te rozwiane gęby są obrzydliwe, odbierają mi chęć zakupów.