POLECAMY

Rajstopy „Bye Cellulite” od Gatty

Rajstopy „Bye Cellulite”, które dzięki specjalnym włóknom wspomagają usuwanie skórki pomarańczowej.
Rajstopy „Bye Cellulite” od Gatty fot. serwis prasowy

Nowe, antycellulitowe rajstopy Gatta „Bye Cellulite” posiadają włókna z mineralnymi substancjami aktywnymi, które absorbują ciepło z naszego ciała, a następnie zmieniają je w głębokie promienie podczerwone. Potrafią wniknąć głęboko w skórę i delikatnie, nieodczuwalnie dla kobiet, ogrzewać komórki. Dzięki temu rajstopy stymulują komórkową przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry, co w rezultacie prowadzi do usunięcia skórki pomarańczowej.

Pierwsze efekty stosowania rajstop „Bye Cellulite” od Gatty można zaobserwować na udach, biodrach i w okolicach brzucha już po czterech tygodniach intensywnego stosowania. Oznacza to, że dla pełnego efektu należy je nosić co najmniej 6-8 godzin dziennie.

Ważne jest, że efektywność działania antycellulitowego nie zmniejsza się nawet po wielokrotnym praniu. Produkt zawdzięcza to innowacyjnej technologii połączenia dodatku mineralnego ze strukturą przędzy, z której został wykonany.

Rajstopy dostępne są w kolorze czarnym, szarym oraz grafitowym i beżowym. Występują w grubości 50 DEN. Można je znaleźć we wszystkich salonach marki Gatta na terenie całego kraju. Ich cena to 28,90 zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)