Przemyślane i od serca! Wybierz piękne i osobiste drobiazgi na Święta dla twojego faceta

Zastanawiasz się, co mu kupić, aby było i pomysłowe, i praktyczne? Te prezenty nie zajmą dużo miejsca pod choinką, ale na pewno mu się spodobają!
prezent fot. materiały prasowe
Krawat? To już było milion razy! Rezygnujemy też ze śmiesznych gadżetów, odstawiamy na bok również koszulki ze śmiesznym nadrukiem oraz koszule i skarpetki. Takie oklepane prezenty mówią tylko jedno: „Sorry kochanie, ale nie miałam pomysłu…”. 
 
Co go ucieszy? Stylowy, męski gadżet, który będzie mu cały czas…przypominał o Tobie!
 
Wybrałyśmy dla Was 14 superpropozycji: począwszy od bardzo męskiej stalowej bransoletki (możesz na niej wygrawerować swoje imię albo np. Waszą datę poznania), przez bransoletki w rockowym albo nawet metalowym stylu (ucieszą np. wielbiciela ciężkich brzmień) po prawdziwy hit: spinki do mankietów z Lordem Vaderem: idealne dla fana „Gwiezdnych wojen”. Takie przemyślane, wysmakowane prezenty będą cieszyć jego oko (i serce) przez wiele lat!    

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 miesięcy temu
Szukam czegoś dla faceta . Te spinki z Gwiezdnych wojen wesoły prezent ale jeszcze się rozejrze
/rok temu
Ja jestem zachwycona Czekoladowym Warsztatem. Odkryłam w tym roku. Mają narzędzia z czekolady, które wyglądają jak prawdziwe. Spoko ceny bo od 15zł można coś kupić. Są też duże piękne zestawy w skrzyneczce mechanika. Śmieszny prezent. :)