POLECAMY

Polka zaprojektowała zegarek Swatch

Będzie dostępny w najnowszej jesienno-zimowej kolekcji, na całym świecie! Zobacz go!
Polka zaprojektowała zegarek Swatch fot. serwis prasowy

Swatch współpracuje z wiodącymi, światowymi artystami od wczesnych początków swojej historii, w latach 80-tych XX stulecia. Popularny, szwajcarski producent zegarków i biżuterii nie wahał się postawić także na obiecujących adeptów sztuki zachęcając ich do eksperymentów z zupełnie nowymi mediami.

Ostatnio, Swatch zaprosił do współpracy dwoje zwycięzców konkursu SWATCH MTV PLAYGROUND – Monikę Jelińską i Ryana Grees’a , prosząc ich o stworzenie zegarków Gent Original dla kolekcji SWATCH & ART.

Dla Swatch, Monika Jelińska stworzyła zegarek TRANSITION (GZ248). Oto on:Sugerowana cena zegarka: 180 zł

Zegarki Moniki Jelińskiej i Ryana Grees’a:Monika Jelińska jest fotografikiem. Urodziła się w 1984 roku, w trzecim co do wielkości mieście w Polsce – w Łodzi. Tam także uczęszczała do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. To poważana uczelnia, która wykształciła wielu zdolnych fotografików, reżyserów, aktorów i operatorów. Monika zakończyła naukę w 2008 z dyplomem z fotografii. Zdjęcia Jelińskiej szybko zyskały popularność dzięki unikalnej perspektywie i ciekawemu spojrzeniu artystki.

Doceniła je także publiczność międzynarodowa, gdy w 2009 roku, Monika zwyciężyła w konkursie SWATCH MTV PLAYGROUND. Jej prace mają specyficzną atmosferę, często w sposób eksperymentalny, ukazują różne oblicza współczesnych kobiet widzianych okiem obiektywu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)