POLECAMY

Pokaż co masz w torebce

... a powiem ci kim jesteś! Moda na transparentne torebki
Pokaż co masz w torebce fot. FREE

W tym sezonie, styl Twojej torebki kształtuje to co masz w środku! Elegancki notes, drogi długopis i ciemny skórzany portfel - torba staje się elegancka. Kolorowa szminka, chusteczki z Kubusiem Puchatkiem i guma do żucia i staje się na luzie i młodzieżowa. To co nosimy w torebkach wiele o nas mówi, pokaż to światu. Niech Twoja torebka będzie manifestem twojej osobowości. Torebki z przezroczystego plastiku są hitem tego sezonu!

Ich najlepsza cechą jest to, że pasują niemal do wszystkiego! Sprawdzają się w poważnych i szalonych stylizacjach, a do tego nie wchodzi w grę zła kolorystyka. Wyjątkiem bywa tylko czasem obszycie, ale jego barwę łatwo ominąć, gdyż ginie w gąszczu gadżetów, które nosisz w środku.

Super rada:Jeśli uważasz, że taka torebka nie jest odpowiadnia na miasto skuś się chociaż na plażową wersję! Nie ubrudzi się piaskiem, a jeśli wyleje ci się olejek, bez szwanku przemyjesz ją wodą!Z lewej torba Patrizia Pepe, z prawej torba Marc Jacobs, na górze torba Oscar de la RentaPrada
kolekcja wiosna/lato 2010

 

torba Anastase kolekcja wiosna/lato 2010

Tagi: 2012, torebki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)