Philip Treacy zaprojektował dla Baileys

Wspólny projekt Baileys i Philipa Treacy’ego otwiera nowy etap w życiu marki.
Baileys jest kobietą. Ma swoje tajemnice, inspiruje i uwodzi...Oczarowała także słynnego projektanta nakryć głowy Philipa Treacy’ego, znanego z awangardowego stylu, który stworzył dla niej niepowtarzalną kreację.

Butelka wykonana z barwionego na głęboki fiolet szkła z fantazyjną etykietą, na której widnieje motyw wielobarwnej tiary, to nowe wcielenie klasycznego opakowania Baileys. Mieniąca się feerią barw tiara oddaje wszystkie twarze kobiecości – pełnej pasji kobiety, bezpretensjonalnej dziewczyny, czasem stylowej damy. Całości kolekcji dopełnia tiara, będąca odzwierciedleniem wzoru na butelce, której światowa premiera odbyła się podczas jesiennej edycji London Fashion Week i zbiegła się w czasie z pierwszym od ponad dekady pokazem artysty.

"Moje kapelusze wybierają przede wszystkim pewne siebie, odważne i niebojące się podkreślania swoich atutów kobiety. Baileys to marka, z którą bardzo łatwo mogą się identyfikować.  Nasz projekt pozwala jeszcze pełniej uchwycić istotę i magię kobiecości" – powiedział Philip Treacy o współpracy 
z Baileys.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)