Oryginalne i modne dodatki na lato

Modny wygląd zapewniają nie tylko modne stroje, ale i dodatki. Warto zadbać o ich jak największą ilość w szafie. Dzięki nim będziemy wyglądać niezwykle i wyraziście. Nasze letnie zestawy nabiorą nowego wymiaru. Dodatki odświeżą naszą garderobę w elegancki i niedrogi sposób. Wystarczy dobrać nietypowy kapelusz, zabawną broszkę, niezwykły naszyjnik, czy wyjątkową bransoletkę, do naszego standardowego zestawu ubrań, a mieni się on w coś niezwykłego. Jeden dodatek może zdziałać bardzo wiele. W naszym artykule oprócz wyżej wspomnianych już biżuterii znajdziecie również torebki, broszki, okulary przeciwsłoneczne i wiele innych.

Modny wygląd zapewniają nie tylko modne stroje, ale i dodatki. Warto zadbać o ich jak największą ilość w szafie. Dzięki nim będziemy wyglądać niezwykle i wyraziście. Nasze letnie zestawy nabiorą nowego wymiaru. Dodatki odświeżą naszą garderobę w elegancki i niedrogi sposób. Wystarczy dobrać nietypowy kapelusz, zabawną broszkę, niezwykły naszyjnik, czy wyjątkową bransoletkę, do naszego standardowego zestawu ubrań, a zmieni się on w coś niezwykłego. Jeden dodatek może zdziałać bardzo wiele. W naszym artykule oprócz wyżej wspomnianych już biżuterii znajdziecie również torebki, broszki, okulary przeciwsłoneczne i wiele innych.

Oryginalne i modne dodatki na lato

Najciekawsze dodatki znajdziemy w sklepach z ręcznie robionymi ozdobami. W dobie internetu dość łatwo je dostać. Coraz więcej sklepów z ręcznie robioną biżuterią otwiera się w miastach. Wystarczy poszukać. Ręcznie robione gadżety są o tyle fantastyczne, że są niepowtarzalne. Nie znajdzie się ich w popularnych sieciówkach. Możemy mieć pewność, że nie natkniemy się na drugą osobę z identyczną broszka, czy torebką. W naszym artykule znajdziecie ciekawe propozycje oryginalnych dodatków do letnich stylizacji.

Co warto wiedzieć o dodatkch?

  • Nigdy nie przesadzaj z ilością dodatków.
  • Im prostszy zestaw ubrań tym więcej dodatków możesz do niego dobrać.
  • Nie łącz więcej niż dwa style. Najlepiej prezentują się te przeciwstawne jak: nowoczesny i retro, hippie i rock.
  • Wybierz motyw przwodni całego stroju. Dobierz dodatki w przmyślany sposób, a nie na chybił- trafił. Sukienka w morskim kolorze, a do niej marynarskie dodatki, zielony top, a do niego kwiatowa broszka itd.
 

Biżuteria

Oryginalne i modne dodatki na lato

Biżuteria to ulubiony element stroju wielu kobiet. Długie kolczyki podkreślają szyję, piękne pierścionki eksponują dłonie, a bransoletki nasze nadgarstki. Wiele z nas o tym nie wie, ale właśnie dłonie, nadgarstki, czy szyja subtelnie przyśpieszają bicie serca płci przeciwnej, zwracają uwagę i kuszą w bardzo subtelny i nie wyzywający sposób. Inną metodą wabienia mężczyzn jest wpięcie broszki, w bardzo głęboki dekolt, który połączy naszą bluzkę na wybranej przez nas wysokości. Być może zabieg taki zmniejszy nieco dekolt, ale żaden mężczyzna nie będzie mógł oderwać od nas wzroku. Biżuteria to idealny wabik na mężczyzn.

 

Torebki

Oryginalne i modne dodatki na lato

Torebki mogą być w bardzo oryginalnych kształtach. Jeżeli odpowiednio poszperać po sklepach znajdziecie wiele różnych , ciekawych propozycji. Zupełnie zaskakujące są te ręcznie wykonane. Będą pięknie zdobić każdą naszą kreację. Idealnie nadają się zarówno na elegancką imprezę, na co dzień, czy randkę. Taki gadżecik zwraca uwagę.

 

Kapelusze

Oryginalne i modne dodatki na lato

Kapelusze na ulicach wciąż wywołują na twarzach kpiarski uśmieszek. Bardzo trudno się je nosi i ciężko je dobrać. Najmniejszy wiatr może zwiać nam taki gadżet z głowy. Jednak uwierzcie, dobrze dobrany kapelusz do stroju, a przede wszystkim do naszej urody, dodaje wiele uroku. Jest w stanie odmienić naszą stylizację o 180°. W takim dodatku musisz dobrze się czuć i być go w 100% pewna. Do niego odpowiednie uczesanie, kilka wsuwek, które zapewnią stabilne ułożenie i gotowe. Możemy zadawać szyku w najlepszym paryskim stylu.

 

Okulary przeciwsłoneczne

Oryginalne i modne dodatki na lato

Bez okularów przeciwsłonecznych latem czujemy się jak bez ręki. Coraz więcej marek tworzy specjalnie dla nas coraz to zabawniejsze, krzykliwe wersje tych gadżetów. Soczyste kolory, wyjątkowe kształty, ciekawe wzory, a wszystko po to, by zwracały uwagę. Okulary maja przyciągać wzrok innych. Mają powodować, że będziemy zastanawiać się jakie oczy się pod nimi kryją. Okulary zdobią, ale bardzo łatwo nimi oszpecić lub zdominować twarz. Pamiętaj, żeby dobierać je rozsądnie.

 

Inne dodatki

Oryginalne i modne dodatki na lato

Wśród dodatków znajdziecie również specjalne kołnierze do bluzek, buty, spinki, czy opaski. Najciekawsze są kołnierze, które zmienią nasza bluzkę w niepowtarzalne dzieło sztuki. Pamiętajmy by dekolt bluzki, do której dobieramy ów dodatek był okrągły i nie za głęboki.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Można w łatwy sposób samemu sobie zrobić :) jak tutaj http://allforgirls.yeeti.com/28276