POLECAMY

Poznaj nowy trend - techno is the new black

Wszystko już było - street, military, grunge, retro...
Poznaj nowy trend - techno is the new black fot. serwis prasowy Samsung
Trendy w modzie zmieniają się jak w kalejdoskopie, dlatego też przedstawiamy wam najnowszy hit, który szturmem pnie się na modowe szczyty. W końcu wszystko już przerabialiśmy - street, military, casual, punk, hippy, 60., grunge, retro... A teraz przyszedł czas na...?

Techno is the new black

Recycling pomysłów na styl, zamknięte koło wiecznych powrotów. Technologia wszystko zmienia, dodaje do mody pierwiastek, który zakorzenia design w naszym życiu w zupełnie nowy sposób. Już nie tylko forma, teraz zawsze również funkcja. Gadżet to biżuteria plus inteligencja. Mimo, że tradycyjna biżuteria nie zniknie ze sklepowych półek to trendsetterki już wiedzą, że najmodniejsze są akcesoria, które spełniają funkcje nie tylko ozdobne. Technologiczne gadżety są nie tylko wyjątkowo stylowe, ale i ułatwiają nam życie.

gadżety samsung

Telefony komórkowe to codzienność, a że są z nami niemal przez cały czas powinny odpowiednio uzupełniać nasze stylizacje. Designerskie smartfony, tablety i laptopy można kupić w najróżniejszej formie i kolorach. To samo tyczy się zegarków, czy słuchawek. Technologiczne akcesoria to must-have XXI wieku.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)