POLECAMY

Nowa kolekcja zegarków LORUS Fashion

Nowa kobieca kolekcja zegarków w charakterystycznym dla LORUS Fashion stylu podkreśla elegancję i niepowtarzalny szyk.
Nowa kolekcja zegarków LORUS Fashion

Subtelny i delikatny image złamano nieproporcjonalnym połączeniem wąskiego paska z dużą kopertą. W linii można doszukać się co najmniej dwóch nurtów inspirujących projektantów LORUS.

W modelach z białym paskiem nawiązano wzornictwem do orientu, wykorzystując wytłaczane pod szkiełkiem  motywy kwiatowe. W połączeniu ze złotymi elementami, zegarki podkreślają kobiecą delikatność, a  jasne odcienie doskonale  komponują się z lekkim  wakacyjnym  stylem.

Za sprawą różnorodnych znaczeń i skojarzeń barwa czarna powszechnie uważana jest za najbardziej enigmatyczny kolor, dlatego też tajemniczość i elegancję zamknięto w kontrastowej, czarnej linii zegarków LORUS. Skomponowana ze srebrnymi elementami nadaje kolekcji wieczorowego, szykownego wyglądu.

Poza walorami, które ceni  każda kobieta, jak niepowtarzalny image i elegancja, kolekcja  charakteryzuje się wysoką jakością mechanizmów i wykonania co  gwarantowane jest przez SEIKO Watch Corporation. Jakość potwierdza również 25- letnia tradycja marki LORUS oraz miliony użytkowników na całym świecie. 

Zegarki marki LORUS są dostępne w salonach Time Trend, Euro Time oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI na terenie całego kraju.


Tagi: zegarki, Lorus
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)