POLECAMY

Noście kapelusze

Mimo pięknego słońca, na polskich ulicach brakuje kapeluszy. Dlaczego polski nie doceniają ich modowych i zdrowotnych (ze względu na włosy) walorów?
Noście kapelusze fot. ONS

W Polsce wciąż pokutuje wizerunek starszej pani w kapeluszu, duże rondo i pretensjonalne kwiaty, albo zwisająca wstążka od razu przywodzi na myśl babcie i starsze ciotki. Młode dziewczyny rzadko po nie sięgają. To błąd! kapelusz to supermodny dodatek od wielu ciepłych sezonów. Gwiazdy nieustannie z niego korzystają. Największa popularnością cieszą się oczywiście Panamy. Są niewielkie, pasują do wielu stylizacji, nie zajmują wiele miejsca w szafie.

Przeróżne... kolorowe, słomiane, w ciapki i można kupić w polskich sklepach — przygotowaliśmy dla was specjalną galerię. ale panamy to nie jedyne modne nakrycia głowy. Bardzo glamour są kapelusze z wielkim rondem, które polecamy na plażę, albo elegantkom, które cenią sobie wciąż modny styl z Dynastii.

Catherine Zeta Jones

Jeśli są dla was zbyt pretensjonalne, a wasze serce jest bliżej romantycznych, sielskich klimatów sięgnijcie po słomiane kapelusiki, rodem z dzieciństwa i przyozdabiajcie je kwiatami, lub wstążkami w kratkę. Modne są też te w stylu kowbojskim, które lansuje Dolce & Gabbana oraz Paul & Joe.

Mając na głowie kapelusz wyróżnicie się na ulicy, pokażecie swoją modową odwagę, a ponieważ kobieta w kapeluszu wygląda bosko, za równo na co dzień jak i od święta, pewnie waszym śladem pójdzie wiele dziewczyn. No i oczywiście podziękują wam też za to wasze włosy, które ochronicie przed przesuszeniem!Claudia Schifferw reklamie Chanel

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)